Przejdź do treści
Blog.
OZE branża przyszłości

OZE daje możliwość budowania kariery zawodowej

Szukasz pracy która dawałaby Ci satysfakcję i naprawdę wysokie zarobki? Zależy Ci na rozwoju i chętnie pogłębiasz swoje kompetencje? Wiesz czym jest OZE i znasz korzyści jakie nam oferuje? Columbus Elite to miejsce gdzie możesz spełnić swoje zawodowe marzenia. Sprawdź sam!

W zawodzie handlowca jest wiele możliwości pracy. Kto ma doświadczenie w tej branży,  wie że praca ta nie należy do najłatwiejszych ponieważ wymaga od nas wiele zaangażowania i wytrwałości. Jeśli jednak jesteśmy zdeterminowani, mamy jasno określone cele i dążymy do ich realizacji możemy osiągnąć prawdziwy sukces. To właśnie praca w sprzedaży daje ogromne możliwości finansowe.

Jednak jak wiemy, każda branża rządzi się innymi prawami. Rynek nieustannie się zmienia, potrzeby Klientów zmieniają się wraz ze zmianami gospodarczymi. Dlatego decydując się na doradztwo handlowe warto znaleźć branżę i firmę, która cieszy się popytem na swoje produkty. Ważne jest także, by współpracować z osobami, dla których dobro i zadowolenie Klienta są tak samo ważne.

Rosnąca popularność OZE

Odnawialne źródła energii zyskują na popularności od kilku lat. Z roku na rok mimo zapowiadanych zmian mających spowodować wyhamowanie zainteresowania, odnotowujemy stały wzrost sprzedaży produktów mających zapewnić nam niezależność energetyczną. Ten rok po raz kolejny pokazał, że odnawialne źródła energii stały się dla większości społeczeństwa jedyną słuszną drogą. Polska znalazła się na 4 miejscu pod względem wzrostu mocy zainstalowanej w domowe instalacje fotowoltaiczne. 

Skąd tak duże zainteresowanie tą branżą?

Ceny energii wciąż idą w górę, nie tylko w Polsce ale w całej Europie. Od lat odnotowujemy wzrost cen i już chyba nikt nie ma wątpliwości, że kiedyś to się zmieni. Energetyka konwencjonalna nie tylko staje się kosztowna ale jak wiadomo, jej pozyskiwanie bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie i życie. Szczególnie odczuwamy to w okresie  jesienno-zimowym. W miastach pojawia się smog, a nasze telefony komórkowe komunikują nam o złej jakości powietrza i sugerują rezygnacji z aktywności na zewnątrz. 

Zdajemy sobie sprawę, że nadszedł czas na zmiany a najlepszą alternatywą jest czysta energia z OZE. Dlatego ekoenergetyczne rozwiązania dla domów takie jak: panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii są coraz częstszym wyborem Polaków.

Skoro rośnie popyt na ekoenergetyczne rozwiązania, rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie

To właśnie globalny sektor fotowoltaiki zatrudnia coraz to większą liczbę osób. Wiemy, że OZE daje nam szansę na oszczędności ale też budowanie lepszej przyszłości dla kolejnych pokoleń. Jednak inwestycja w fotowoltaikę czy inne technologie wciąż nie należy do najtańszych. Nic więc dziwnego, że Klienci szukają firmy i specjalistów którzy zagwarantują im najlepszy produkt i kompleksową usługę. W Columbus Elite  troska o Klienta jest dla nas priorytetem. Dostarczamy najnowocześniejszą technologię, dzięki której dostęp do czystej energii mamy zagwarantowany na lata. Gwarancja bezawaryjności i jakości, wiedza i doświadczenie – to wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. 

Jak wiadomo, rosnący popyt na dany produkt to szansa na biznes. Dlatego w ostatnich latach pojawiło się wiele firm zajmujących się OZE. Warto jednak wybrać firmę z wyrobioną pozycją na rynku. Dzięki temu możemy uniknąć nietrafionej inwestycji. W takich inwestycjach należy wybrać rozwiązanie, które zagwarantuje nam profesjonalną usługę.

Zostań Ekspertem OZE

Columbus Elite to największa sieć sprzedażowa branży OZE w Polsce. Od dwóch lat dążymy do ekotransformacji poprzez działanie na rzecz środowiska. Dostarczanie ekonergetycznych produktów, propagowanie czystej energii – to nasza codzienna praca. Nasza organizacja skupia setki przedsiębiorców, mikroprzedsiębiorców, współpracowników. Columbus Elite tworzy także pierwszą w Polsce Zieloną Franczyzę. Stale powiększamy nasze sprzedażowe zespoły o nowych handlowców by móc dotrzeć do coraz większej grupy odbiorców. Działamy na terenie całej Polski, a nasze biura znajdują się w kilku miastach. 

Naszym współpracownikom zapewniamy najlepsze warunki rozwoju. Jako Doradca Energetyczny Columbus Elite masz dostęp do szkoleń i wiedzy dzięki której stale się rozwijasz. Nie wymagamy od kandydatów na stanowisko sprzedawcy doświadczenia, wystarczy nam jego zaangażowanie i chęć rozwoju. By zostać Ekspertem OZE nie musisz kończyć studiów w danym kierunku ani mieć wyższego wykształcenia.  Ponadto, praca w tej branży daje możliwość wysokich zarobków. W Columbus Elite zależy nam by nasi Doradcy Handlowi mieli odpowiednią motywację, dlatego już w pierwszym miesiącu możesz zarobić 6 000 zł. Oczywiście Twoja praca i zaangażowanie zostanie także doceniona premią. 

Jesteśmy zgranym zespołem dlatego też dołączając do nas będziesz miał okazję brać udział w prestiżowych wydarzeniach i wyjazdach. Wymiana wiedzy i doświadczeń pomaga nam w budowaniu wspólnych celów i ich osiąganiu. Columbus Elite dzięki zaangażowaniu setek osób jest rozpoznawalną i wysoko cenioną przez Klientów firmą. 

Nasze hasła to #thinkpower i #thinkpeople. 

Wierzymy, że z nami każdy może spełnić swoje marzenia! Chcesz się przekonać dlaczego warto być częścią naszego zespołu

Sprawdź nasz kanał na Youtube. Znajdziesz tutaj historie naszych Doradców którzy zbudowali z nami swoje zawodowe sukcesy. Poznaj opinie Klientów na temat Columbus Elite. Posłuchaj wypowiedzi na temat pracy w fotowoltaice i korzyściach jakie daje. 

Odwiedź nas na Facebooku i zobacz czym się zajmujemy!

A jeśli chcesz z nami porozmawiać, dowiedzieć się więcej – uzupełnij formularz kontaktowy.

Czekamy na Ciebie!