Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Czego oczekuje Twój Klient? Zapytaj!

Handlowcy niestety wciąż kojarzą się wyłącznie z osobami, które kontaktują się z Klientem wyłącznie po to, by coś mu sprzedać. Jednak prawdziwy sprzedawca wie, że to Klient i jego potrzeby muszą być na pierwszym miejscu. 

Podczas spotkania z Klientem oprócz prezentacji produktu, musisz potrafić też przedstawić siebie. Nie chodzi tu tylko o imię i nazwisko ale przede wszystkim o to, czym się zajmujesz, w jakiej branży działasz i najważniejsze – w czym pomagasz Klientom. 

Columbus Elite dostarcza ekoenergetyczne rozwiązania dla domów. Fotowoltaika, pompa ciepła czy magazyn energii zyskują coraz większą popularność. Powodem tego, jest rosnąca świadomość społeczeństwa o konieczności odejścia od konwencjonalnych źródeł energii tj. węgiel. Oprócz ekologicznego wymiaru, dochodzi równie istotny aspekt ekonomiczny. Ceny energii rosną w zastraszającym tempie, a jedynym rozwiązaniem staje się właśnie OZE.

Zadawaj pytania i aktywnie słuchaj

Z pewnością każdy z nas jest w stanie przypomnieć sobie rozmowę z handlowcem który zaraz po wypowiedzeniu nazwy firmy którą reprezentuje zasypał Cię masą informacji, zapewniał o tym jak wspaniała jest oferta jednak nie dał Ci dojść do słowa. Jak więc zapewnienie sprzedawcy, że Klient jest najważniejszy ma się do rzeczywistości skoro w żaden sposób nie próbował nawiązać z Tobą kontaktu poprzez partnerską rozmowę? 

Dobry handlowiec to taki który potrafi zdefiniować potrzeby Klienta. Dzięki temu, może przedstawić najkorzystniejszą ofertę, która nie tylko jemu przyniesie prowizję od sprzedaży, ale realnie wpłynie pozytywnie życie Klienta. Dlatego tak ważne jest zadawanie pytań i słuchanie tego, co chce nam przekazać Klient. 

W zawodzie sprzedawcy jak już pisaliśmy na naszym blogu, kluczem do sukcesu jest nawiązanie z Klientem relacji, opartej na zaufaniu. 

Kompleksowa usługa

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego oferujemy kompleksową usługę która zapewnia bezawaryjny dostęp do energii. Nasi Doradcy Energetyczni uczestniczą w szkoleniach i doskonale wiedzą jaki produkt może stać się rozwiązaniem problemów i spełnieniem potrzeb Klienta. 

Chciałbyś porozmawiać z naszymi ekspertami OZE na temat ekoenergetycznych rozwiązań dla swojego domu? Skontaktuj się z nami! Nasi Doradcy Energetyczni pomogą Ci wybrać najlepszą możliwą ofertę.

W Columbus Elite Klient jest dla nas najważniejszy

Columbus Elite jest dziś największą siecią sprzedażową branży OZE w Polsce, a to co wyróżnia nasze zespoły stanowi największą wartość dla każdego Klienta. Zdecydowana większość chce pracować z doradcami, ekspertami którzy nie tylko dostarczą wycenę i produkt, ale przede wszystkim wiedzę i usługę, która będzie w stanie rozwiązać dany problem. Dlatego w Columbus Elite od zawsze stawiamy na jakość szkoleń i rozwój naszych współpracowników kształtując ich jako zawodowych ekspertów od OZE. 

Szukasz pracy? Chciałbyś oferować swoim Klientom wartościowy produkt, który pozwoli im cieszyć się niezależnością energetyczną?  Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą. W Columbus Elite zależy nam na rozwoju naszych zespołów. Dlatego ważne by kandydat na stanowisko Doradcy Energetycznego cechował się zaangażowaniem i chęcią poszerzania swoich umiejętności. Chcesz budować swoją karierę zawodową z liderem branży? Dołącz do nas. 

Odwiedź nas na facebooku.