Przejdź do treści
Blog.
panele fotowoltaiczne od columbus elite

Panele fotowoltaiczne to darmowa energia ze słońca!

Ceny prądu rosną od lat, nie tylko w Polsce ale w całej Europie.  Odnawialne źródła energii są obecnie jedynym rozwiązaniem na obniżenie swoich rachunków za prąd. Oprócz wymiaru ekologicznego, OZE to także rozwiązanie ekonomiczne, czego  dowodem jest rosnąca popularność ekoenergetycznych rozwiązań takich jak panele fotowoltaiczne. 

Mijający rok po raz kolejny okazał się rekordowy pod względem ilości zamontowanych instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Nasze społeczeństwo zdaje sobie sprawę z  konieczności odejścia od konwencjonalnych źródeł ciepła. Nadchodzący 2022 rok, przewiduje kolejne podwyżki cen energii szacowane nawet na 40%. Jest to związane przede wszystkim z coraz wyższą cenę uprawnień do emisji CO2.

Wybierz zieloną energię od Columbus Elite

Polacy coraz chętniej inwestują we własne źródła energii ponieważ zdają sobie sprawę, że rozwiązania takie jak fotowoltaika to sposób na uniezależnienie się od dostawców prądu. Rynek OZE dynamicznie się rozwija a technologia udoskonala. Dzięki temu efektywność procesu produkcyjnego jest coraz większa. Koszt instalacji fotowoltaicznej jest jednorazowy, zwraca się po kilku latach a korzyści przynosi przez kolejne 30 lat. 

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na długie lata z wysoką i szybką stopą zwrotu. Dlatego warto wybrać sprawdzoną firmę, która zagwarantuje Ci najnowocześniejszą technologię i bezawaryjny dostęp do zielonej energii. Ważne jest by montaż został przeprowadzony przez doświadczonych fachowców mających doświadczenie i odpowiednią wiedzę. Dobrze dobrana i zamontowana instalacja zapewni Ci 100% korzyści.

Opłacalność instalacji w panele dużej mierze zależy od dopasowania mocy do zapotrzebowania danego budynku na energię. Dlatego ważne jest by wykonać kalkulacje zapotrzebowania nieruchomości na energię.

Wybierz energię prosto ze słońca od Columbus Elite! Darmowa i ekologiczna energia w słonecznym i w zimowym okresie zagwarantuje Ci stały dostęp do prądu. Instalacja fotowoltaiczna praktycznie nie wymaga żadnej obsługi i  pozwoli Ci zapewnić sobie niezależność od rosnących cen energii. 

Panele fotowoltaiczne od lidera branży OZE w Polsce

Chcesz cieszyć się niezależnością energetyczną? Skontaktuj się z nami! Zaufało nam już ponad 21 000 Klientów! Nasi Eksperci OZE  podczas rozmowy, pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. W Columbus Elite stawiamy na kompleksowość usługi. Klient może liczyć na wsparcie na każdym etapie montażu, również na opiekę po serwisową. 

Dołącz do nas na facebooku by być na bieżąco z newsami!