Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite to miejsce dla Ciebie!

W Columbus Elite wiemy, że kluczowym fundamentem pracy zawodowej jest motywacja, od dawna wiadomo, że ma ona realny wpływ na powierzone nam obowiązki. To dzięki motywacji możemy pracować lepiej, szybciej i przede wszystkim efektywniej. Kiedy jesteśmy odpowiednio zaangażowani i zmotywowani staje się ona źródłem nie tylko dochodów,  ale także czerpania satysfakcji i dalszej samorealizacji.

Dołącz do nas!

Rekrutując na stanowisko w Columbus Elite przyczyniasz się do szerzenia zielonej energii. Jako Spółka od samego początku stawiamy na rozwój dlatego też, zależy nam aby nasi pracownicy mieli  ambitny i jasny cel współpracy. Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś otwarty i komunikatywny oraz chcesz poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe dołącz do naszego zespołu Ekspertów OZE!

W Columbus Elite wiemy jak ważna jest motywacja 

Odpowiednia motywacja w pracy w najprostszych słowach, oznacza poczucie spełnienia z realizacją powierzonych nam obowiązków. Motywacje możemy sklasyfikować w trzech aspektach takich jak: 

  • ENTUZJAZM – czyli energia, która jest kluczowym czynnikiem napędzającym nasze działanie a tym samym gwarantuje ich wysoką jakość. Czyni nas bardziej efektywnymi i zaangażowanymi w procesie twórczym.
  • ODDANIE – identyfikowanie się z organizacją, skłonność do poświęceń  oraz chęć podejmowania przez nas ambitnych wyzwań.
  • ADAPTACJA – czyli nic innego jak błyskawiczne reagowanie na niespodziewane bodźce w trakcie pracy.

Twoje źródła motywacji w Columbus Elite

Przede wszystkim pracujesz dla siebie i swojej satysfakcji a współpraca z nami dostarcza Ci niezbędne narzędzia i wiedzę, dzięki czemu Twoja kariera może nabrać tempa. Pracując w Columbus Elite zmieniasz świat, pracując dla obecnych i przyszłych pokoleń. Będąc częścią zespołu wiesz, że Twoja praca ma sens – realnie wpływa na poprawę stanu środowiska. Celem naszej Spółki jest ekotransformacja. Staramy się propagować zieloną energię oraz zmieniać polską energetykę poprzez dostarczanie najlepszych ekoenergetycznych rozwiązań dla domów.

Przynależność i przyjazna atmosfera pracy w Columbus Elite to podstawa. Tworzymy przestrzeń, w której nasi pracownicy są dumni ze swoich osiągnięć i realizowanych projektów.

Atrakcyjne i realne zarobki sprawią, że będziesz chciał dawać z siebie najwięcej. Korzystny system wynagrodzeń pozwoli aby wynagrodzenie było satysfakcjonujące już od pierwszego miesiąca pracy, późniejsze zyski zależą od Ciebie i Twojego zaangażowania.

Nasi Doradcy Energetyczni mają świadomość, że pracują wśród najlepszych, dlatego naszym priorytetem jest nieustanny rozwój. Organizuje cykliczne szkolenia dla sprzedawców i dajemy możliwość rozwoju w dowolnym dla nich kierunku. Aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz mieć doświadczenia w branży OZE – wszystkiego Cię nauczymy. Nasz zespół ekspertów przekaże Ci niezbędną wiedzę sprzedażową i zapozna z produktami.

Wiemy, że ciągły wzrost kwalifikacji gwarantuje efektywność naszych zespołów

  • Rzetelny feedback to kluczowy element naszych procesów. Nie pozwalamy, by pracownik pozostał bez informacji zwrotnej a przede wszystkim doceniamy jego zaangażowanie poprzez system premiowy. Precyzyjna komunikacja  jest fundamentem udanej współpracy.
  • Pomożemy ci rozwinąć skrzydła, pracując z zespołem ekspertów OZE! Nie tworzymy szklanych sufitów, możesz szybko awansować, stworzyć własny zespół sprzedażowy i sięgać jeszcze wyżej

Jeżeli interesuje Cię praca wśród liderów branży OZE, zapraszamy do uzupełnienia formularza – nasza rekrutacja odbywa się na terenie całego kraju.  Uzupełnij formularz i przekonaj się dlaczego warto być częścią zespołu Columbus Elite!

Dołącz do nas na facebooku! 🙂

Columbus Elite został nagrodzony w konkursie Pracodawca Roku 2021 – to dowód na to, że nasze hasła #thinkpeople i #thinkpower to wartości którymi kierujemy się w codziennej pracy.