Przejdź do treści
Blog.
columbus elite pracodawca roku 2021

Dlaczego warto dołączyć do Columbus Elite?

Columbus Elite to największa sieć sprzedażowa branży OZE w Polsce. Spółka powstała w 2019 roku, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Publikacje w magazynach takich Forbes, Manager Report, Business Life i wiele innych. Ponadto zostaliśmy nagrodzeni wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Z niedawno opublikowanego raportu za III kwartał Grupy Kapitałowej Columbus wynika, że nasza dwuletnia Spółka dostarczyła ekoenergetyczne rozwiązania do ponad 21 000 Klientów! To zasługa każdego z naszych współpracowników i partnerów biznesowych. W Columbus Elite wierzymy, że za sukcesem firmy stoi każdy członek naszego zespołu. 

Columbus Elite – Pracodawca Roku 2021

Największym kapitałem Columbus Elite są ludzie. Dlatego jednym z naszych haseł jest #thinkpeople. Wiemy, jak ważną rolę w pracy stanowi motywacja, zgrany zespół, szkolenia i dobre wynagrodzenie. Nasze starania i wartości zostały nagrodzone podczas tegorocznego Europejskiego Forum Biznesu. Bardzo nas to cieszy, ponieważ pokazuje, że obrany przez nas kierunek jest prawidłowy. 

Dołącz do lidera i rozwijaj się z najlepszymi! 

Branża OZE, szczególnie fotowoltaika jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku w Polsce, gwarantując miejsce zatrudnienie dla wielu osób. Jako lider branży OZE gwarantujemy współpracę opartą na zasadach partnerstwa. Aby do nas dołączyć nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży fotowoltaiki. Praca w branży fotowoltaicznej wymaga stałych szkoleń i poszerzania wiedzy, dlatego w Columbus Elite prowadzimy cykliczne szkolenia. Dołączając do naszego zespołu zapewnimy Ci pakiet szkoleń sprzedażowo-produktowych oraz motywacyjnych. Nasi eksperci przekażą Ci wiedzę dzięki której będziesz mógł rozpocząć karierę sprzedawcy lub ją rozwijać. Udział w wydarzeniach, system premiowy z pewnością wpłynie na Twoją satysfakcję z wykonywanej pracy. Ponadto, już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6000 zł! Twoje dalsze zarobki zależą tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. 

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. gdzie możesz poznać historię naszych Doradców Energetycznych. W ciągu kilku miesięcy stali się ekspertami OZE, dziś realizują swoje biznesowe marzenia. Ponieważ Columbus Elite to miejsce, gdzie każdy może rozwinąć skrzydła!

Czy każdy może zostać Doradcą Energetycznym?

Dynamicznemu rozwojowi branży sprzyja rosnące zapotrzebowanie na pracowników. Dla części z nich będzie to pierwsze doświadczenie zawodowe. Praca w Columbus Elite wymaga bezpośredniego kontaktu z Klientem. Jako handlowiec musisz posiadać przede wszystkim umiejętności miękkie i mieć łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Komunikacja, umiejętne prowadzenie negocjacji – to z pewnością ważne aspekty w pracy handlowca. Jesteś otwarty? Lubisz nawiązywać nowe znajomości? Chcesz rozwijać się w grupie zawodowych sprzedawców? 

Uzupełnij formularz. – skontaktujemy się z Tobą! 

Dołącz do nas na facebooku