Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite z nagrodą Dobry Pracodawca!

Wczoraj w Katowicach odbyło się Europejskie Forum Biznesu 2021. Odbywająca się już od 14 lat  Gala Finałowa Programów Najwyższa Jakość Quality International oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności: Dobra Firma, Dobry Pracodawca, Eko Firma to doskonała okazja do wymiany biznesowych doświadczeń. 

Hasło tegorocznej edycji to „Gospodarka, przedsiębiorczość i społeczeństwo w postcovidowej rzeczywistości”. Podczas licznych debat i paneli dyskusyjnych pojawił się temat związany z ekologią i odnawialnymi źródłami energii. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Do udziału w Europejskim Forum Biznesu zaproszono prezesa Columbus Elite Pawła Bednarka. Wydarzenie skupiające środowiska biznesowe, naukowe i samorządowe umożliwia wymianę poglądów, wiedzy i informacji.  Cieszymy się, że mogliśmy tam być i wymienić się cennymi doświadczeniami biznesowymi.

Columbus Elite z nagrodą Dobry Pracodawca

Podczas wydarzenia Columbus Elite został nagrodzony w Programie Liderzy Społecznej Odpowiedzialności w kategorii Dobry Pracodawca. 

To dla nas ważne wyróżnienie! Columbus Elite współpracuje z setkami przedsiębiorców i współpracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do energetycznych zmian w naszym kraju. 

Jak czytamy na stronie wydarzenia:

Od początku istnienia konkursu jego celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Cieszymy się, że Columbus Elite został nagrodzony tą prestiżową nagrodą! Wśród nagrodzonych znaleźli się również: Bank Pekao S.A.