Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite – najlepsza oferta na rynku

Co wyróżnia Columbus Elite pośród innych firm działających w branży OZE?  Od ponad dwóch lat rewolucjonizujemy polski rynek energetyczny dostarczając zieloną energię do tysięcy domów na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 21 000 Klientów!  

Kompleksowa usługa dla każdego

W Columbus Elite, dbamy przede wszystkim o to, by oferowane przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Dlatego satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetem. Dzięki ekoenergetycznym rozwiązaniom od Columbus Elite nasi Klienci mogą cieszyć się bezawaryjną usługą, która pozwala im istotnie obniżyć rachunki za energię do minimum. 

Koszty energii stale idą w górę, a rok 2022 ma przynieść kolejne podwyżki, szacowane nawet na 40%.  Dlatego odnawialne źródła energii, a w szczególności fotowoltaika staje się coraz częstszym wyborem.

Jako lider branży OZE, oferujemy kompleksową usługę, która zaczyna już na etapie projektowania instalacji. Nasi Doradcy Energetyczni sprawdzą rachunki  za prąd danego gospodarstwa domowego, by oszacować zapotrzebowanie na energię. To ważne aby wybrana moc instalacji zaspokajała potrzeby Klienta. 

Doradcy Energetyczni Columbus Elite odpowiedzą na każde pytanie i wątpliwości, pomogą Ci przeanalizować  ofertę i zaproponują najlepsze rozwiązanie. 

Columbus Elite także jest pierwszą w Polsce firmą, która tworzy sieć partnerską – Zieloną Franczyzę. Przede wszystkim stwarzamy  nowe możliwości i oferujemy nasz unikalny model szkoleniowo-sprzedażowy, który z powodzeniem funkcjonuje w wielu polskich miastach. Zielona Franczyza jest rozwiązaniem biznesowym pozwalającym przedsiębiorcom budować swoją niezależność, opierając się na współpracy. Projekt franczyzowy umożliwia przedsiębiorcom rozpoczęcie działalności sprzedażowej w bardzo rozwojowym sektorze. 

Dołącz do Columbus Elite!

Chcesz dołączyć do największej sieci sprzedażowej branży odnawialnych źródeł energii w Polsce? Wypełnij formularz i zgłoś się do nas! Nie czekaj – stań się częścią zespołu Columbus Elite.  Branża OZE sukcesywnie się rozwija dając możliwości  rozwoju kariery zawodowej. Od kilku lat w Polsce trwa zielona rewolucja, odnawialne źródła energii biją rekordy popularności. Z roku na rok, przybywa instalacji fotowoltaicznych na dachach. Współpracujemy z setkami mniejszych i średnich przedsiębiorców którzy każdego dnia z pasją i zaangażowaniem tworzą z nami firmę, która jest liderem branży OZE w Polsce. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do nas na facebooku