Przejdź do treści
Blog.
columbus elite w forbes

Columbus Elite w magazynie Forbes!

W najnowszym, grudniowym wydaniu magazynu Forbes o zielonej energii, osiągnięciach i planach na kolejne lata opowiada prezes Columbus Elite Paweł Bednarek oraz wiceprezes Rafał Kołłątaj. Zachęcamy do lektury! 

Naszą misją od zawsze jest troska o środowisko.  Stwarzanie miejsca do rozwoju mniejszych przedsiębiorców działających lub chcących zacząć swoją karierę w branży OZE to nasz cel! W ciągu dwóch lat zbudowaliśmy największą sieć sprzedażową branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Z pewnością nie zamierzamy zwalniać tempa!

Columbus Elite w grudniowym wydaniu Forbes

Światowa pandemia dała się we znaki również w branży OZE. Obnażyła słabości części podmiotów, by wzmocnić te firmy, które miały długofalowy plan rozwoju. Columbus Elite jako lider dystrybucji produktów OZE urósł wtedy ponad 200 proc. Teraz nadszedł naturalny czas konsolidacji rynku, a strategia Columbus Elite oparta na rozwoju technologii sprzedaży oraz zaplecza i rozwiązań dostarczanych przez Grupę Columbus pozycjonuje spółkę jako lidera przemian w branży 

(Forbes, Grudzień 2021)

Zawód OZE

W misję na rzecz ekotransformacji zaangażowane są setki osób tworzące zespoły Columbus Elite. Właśnie dzięki ich pracy, zaangażowaniu i pasji nasza Spółka rośnie w siłę! Każdego dnia dostarczamy ekoenergetyczne rozwiązania takie jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii do domów jednorodzinnych na terenie całej Polski. Rozwijamy także autorski projekt Zielonej Franczyzy dając szansę mniejszym przedsiębiorcom na partnerską współpracę w rozwojowym sektorze. 

21 tys. zadowolonych Klientów

Zaufało nam już tysiące Klientów, którzy dzięki energii ze słońca może cieszyć się niezależnością energetyczną. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, które zapewniają naszym Klientom najlepszą jakość produktu oraz usługi. Mocną pozycję lidera branży OZE C zawdzięczamy właśnie kompleksowej usłudze i prokonsumenckim wartościom.  

Columbus Elite –  Siła w zespole

Nasze zespoły nieustannie się powiększają dzięki czemu możemy dotrzeć do coraz większej grupy odbiorców. Jak pokazuje skonsolidowany raport Grupy Kapitałowej Columbus za III kwartał 2021, dostarczyliśmy zieloną energię już do ponad 21 000 Klientów! Łączna moc zainstalowana pod koniec trzeciego kwartału wyniosła natomiast 95 MW! Dzięki zamontowanym instalacjom od Columbus Elite, do 2050 roku do powietrza nie trafi 2 mln ton CO2. To efekt pracy każdego z nas! Naszym celem jest stała rozbudowa sieci sprzedaży odnawialnych źródeł energii i zakończenie tego roku z wynikiem 100 MW mocy zainstalowanej w OZE. Wierzymy, że razem nam się uda!

Dołącz do Columbus Elite!

Chcesz dołączyć do lidera branży OZE? Prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski. Wierzymy, że to właśnie ludzie tworzą naszą Spółkę dlatego zapewniamy im najlepsze z możliwych warunki do rozwoju. Dynamicznie się rozwijamy i realizujemy ambitne projekty. Naszym pracownikom oferujemy nie tylko wysokie zarobki i premie ale przede wszystkim szkolenia, które wpływają na poprawę efektywności pracy. W Columbus Elite dzielimy się wiedzą i wspólnie motywujemy się do pracy! Zapraszamy do naszego zespołu! 

Odwiedź nas na facebooku.