Przejdź do treści
Blog.
fotowoltaika od columbus

Fotowoltaika, pompa ciepła i magazyn energii

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu! Dzięki ekoenergetycznym rozwiązaniom takim jak fotowoltaika od Columbus Elite, możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i dodatkowo przyczynić się do poprawy stanu środowiska.  

Fotowoltaika od Columbus Elite

Dzięki instalacji fotowoltaicznej masz dostęp do energii prosto ze słońca. To ekologiczne źródło energii odnawialnej pozwala Ci obniżyć rachunki za prąd do minimum! Ogniwa fotowoltaiczne pracują przez cały rok, również w zimie. Fotowoltaika to bezobsługowy system, którego nie trzeba serwisować, a jego wydajność pozwala na niezależność od podwyżek cen przez co najmniej 30 lat. Instalacja oprócz korzyści finansowych jest czystym źródłem energii, nie emituje zanieczyszczeń. 

Pompa ciepła 

Pompa ciepła posiada funkcję „ciepło-zimno” dzięki czemu zimą ogrzejesz swój dom a latem ochłodzisz. To rozwiązanie pozwoli Ci na komfort grzewczy przez cały rok! Montaż pompy ciepła nie wymaga kosztownych prac – jest szybki i bezinwazyjny. Ponadto urządzenie nie wymaga dużej powierzchni. Pompy ciepła powietrze-woda są coraz bardziej popularne ponieważ nie wymagają obsługi, są tanie w eksploatacji i pozwala obniżyć rachunki za energię. Urządzenie można zainstalować zarówno w nowym jak i modernizowanym domu. Odpowiednio dobrana pompa ciepła jest w stanie zapewnić ogrzewanie domu przez całą zimę!

Fotowoltaika i pompa ciepła – idealne połączenie dla Twojego domu

Pompa ciepła i fotowoltaika działając razem pozwalają nie tylko obniżyć koszty ogrzewania do minimum ale również zwiększają stopień wykorzystania energii elektrycznej wyprodukowanej przez instalację. Prosument posiadający pompę i panele nie ponosi strat związanych z oddawaniem nadwyżek do sieci. Połączenie tych systemów sprawia, że inwestycja jest jeszcze bardziej opłacalna!

Magazyn energii

Korzystając z magazynu energii nie musisz się martwić w przypadku awarii zasilania. W trakcie przerwy w dostawie prądu system reaguje już w 40 milisekund. Magazyn energii zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo. Ponadto zamiast oddawać nadwyżki energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną magazyn pozwala Ci ją zatrzymać. Zgromadzoną energię możesz wykorzystać w momencie gdy produkcja energii będzie dla Ciebie niewystarczająca

Wybierz energię od Columbus Elite!

Inwestycja w ekoenergetyczne rozwiązania pozwala nam uniezależnić się od miejskiej sieci elektrycznej i obniżyć rachunki za prąd do kilkunastu złotych. 

Nasi Doradcy Energetyczni  podczas rozmowy, pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Chcesz poznać opinię naszych Klientów? Zapraszamy na nasz kanał na Youtube.

Dołącz do nas na facebooku by być na bieżąco z newsami!