Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite zmienia oblicze polskiej energetyki

Columbus Elite to Spółka powstała w 2019 roku, której celem jest propagowanie i dostarczanie zielonej energii. Naszą misją od samego początku bezsprzecznie jest troska o środowisko i przyszłość kolejnych pokoleń. Propagując zieloną energię zmieniamy oblicze polskiej energetyki! 

Z roku na rok popularność odnawialnych źródeł energii niewątpliwe rośnie. Rok 2021 jest rekordowy pod względem zainstalowanych paneli fotowoltaicznych. Ponieważ świadomość społeczeństwa rośnie, w rezultacie szansa na przyspieszenie ekotransformacji jest możliwa.  Jako Columbus Elite koncentrujemy się przede wszystkim na rozbudowie sieci sprzedażowej. Tak, by móc realnie dotrzeć do jak największej liczby ludzi  z ekoenergetycznymi rozwiązaniami dla ich domów. Chcąc zwiększyć tempo rozpowszechniania się ekoenergetycznych rozwiązań dla wprowadziliśmy na rynek pierwszą Zieloną Franczyzę w Polsce. Dzięki niej jeszcze bardziej rozbudowujemy stabilną sieć partnerów biznesowych opartych na wysokich standardach, funkcjonujących w całej Grupie. 

Misja Columbus Elite 

Strategia realizacji Karty Zielonej Transformacji, którą podpisaliśmy to oficjalne potwierdzenie, zaangażowania naszej Spółki w działania na rzecz ochrony środowiska. Chcemy by Europa stała się jako pierwsza kontynentem w pełni neutralnym klimatycznie do 2050 roku. Niewątpliwie jest to możliwe! Wiemy, że o sukcesie decyduje zaangażowanie. Jesteśmy prawdopodobnie największą organizacją, która skupia setki osób pracujących na rzecz energetycznych zmian w Polsce. 

Dlatego naszym celem jest w jak największym stopniu przyczynienie się przede wszystkim do dekarbonizacji Polski w wyniku propagowania energii prosto ze słońca. Dzięki Grupie Kapitałowej, której częścią jest Columbus Elite możemy gwarantować naszym Klientom bez wątpienia najlepszą technologię. Każdy dzień naszej pracy to możliwość dotarcia do kolejnych klientów, którym możemy dostarczyć kompleksowe ekoenergetyczne rozwiązania dla ich domów.  Dzięki dostarczaniu rozwiązań na rynku fotowoltaiki, realnie wpływamy na poprawę stanu środowiska. Zaufało nam już ponad 18 000 Klientów, którzy mogą cieszyć się niezależnością energetyczną. 

Jak mówi Paweł Bednarek prezes Spółki:

Czas na dywagacje się skończył, człowiek i natura potrzebuje naszych działań już teraz.  Dlatego robimy, co w naszej mocy, by odnawialne źródła energii stały się naturalnym wyborem dla ludzi posiadających domy, firmy i gospodarstwa rolne. Do tej pory obniżyliśmy o 94 proc. rachunki za prąd naszych Klientów, których mamy już ponad 15 tys. od początku istnienia spółki. Ograniczyliśmy ślad węglowy polskich rodzin o 18563,78 ton, co w samym roku 2020 odpowiadało posadzeniu ponad 3 milionów drzew.

Odwiedź nasz profil na facebooku i dołącz do ekotransformacji!