Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Doradca Energetyczny Columbus Elite

Columbus Elite to największa sieć sprzedażowa branży OZE w Polsce skupiająca setki mikroprzedsiębiorców działających na rzecz ekotransformacji i propagowania zielonej energii. Każdy Doradca Energetyczny Columbus Elite może liczyć na rozwój i budowanie kariery zawodowej w rozwojowym sektorze.

Doradca Energetyczny – na czym polega jego praca?

Doradca handlowy to praca gwarantująca wiele korzyści. Wysokie zarobki, system premiowy ponadto elastyczność godzin pracy – te aspekty przyciągają młode osoby na stanowisko doradcy. Jednak praca przedstawiciela handlowego wiążę się także z wieloma  wyzwaniami. Jako Doradca Energetyczny musisz wyróżniać się otwartością i komunikatywnością. Twoja praca polega na bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, dlatego musisz posiadać łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Praca na tym stanowisku wymaga dotarcia do klienta osobiście dlatego ważnym atrybutem jest prawo jazdy. 

Przedstawiciel handlowy bada potrzeby Klienta, przedstawia ofertę produktową i proponuje najlepsze rozwiązanie. Sprzedaż i negocjacje, a także personalizowanie oferty na potrzeby Klienta to główne zadania osoby na tym stanowisku. 

Ile zarabia Doradca Energetyczny?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, praca handlowca może wiązać się z naprawdę dobrymi zarobkami. To ile zarobisz zależy tak naprawdę tylko od Ciebie. Columbus Elite zapewnia każdemu Doradcy szkolenia dzięki którym może rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne. Nasi eksperci przekażą Ci wiedzę. W Columbus Elite nauczysz się zawodu handlowca od najlepszych.

W Columbus Elite, wiemy jak ważna jest motywacja. Dlatego już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł. Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, ponieważ to ono wpływa na Twój sukces. 

Columbus Elite miejsce dla Ciebie

Columbus Elite to największa sieć sprzedażowa w branży OZE w Polsce, współpracują z nami setki przedsiębiorców na terenie całego kraju. Współpracując z nami będziesz  mieć możliwość podążania za nowymi technologiami. Prędko staniesz się specem w energooszczędnych nowinkach i rozwiązaniach takich jak panele foto, pompy ciepła, magazyny energii, czy ładowarki do samochodów elektrycznych. 

Szukasz pracy? Prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski! Chcesz poznać opinie na temat Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na YouTube i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.

Dołącz do nas na facebooku!