Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Sukces zawodowy na wyciągnięcie ręki

Jesteś otwarty i komunikatywny? Łatwo nawiązujesz znajomości? Umiesz radzić sobie ze stresem? Chcesz wykorzystać te cechy w pracy zawodowej, tak by dobrze zarabiać? Dołącz do Columbus Elite!

Jesteśmy największą siecią sprzedażową branży OZE w Polsce. Skupiamy setki mikroprzedsiębiorców, którzy mogą rozwijać swój biznes pod okiem lidera branży. Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce? Wyślij CV i dołącz do najlepszych! 

Na czym polega praca przedstawiciela handlowego?

Praca przedstawiciela handlowego to dziesiątki spotkań, rozmów i negocjacji. Codziennie nowe miejsca i nowi ludzie. Praca agenta sprzedaży bezpośredniej wymaga dotarcia do klienta osobiście. Dlatego ważne by każdy kandydat do tej pracy posiadał prawo jazdy.

Jako handlowiec musisz umieć opowiadać o produktach w interesujący sposób. Praca handlowca to codzienne wyzwania, nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć z jakim Klientem przyjdzie nam pracować. Umiejętność wyczuwania ich nastroju i odpowiednie techniki sprzedażowe z pewnością zwiększą szanse na sukces. 

Dlaczego Columbus Elite?

W zawodzie handlowca najważniejsze jest to „coś”, dzięki czemu umiesz przekonać do siebie ludzi. My doskonale to wiemy, dlatego nie wymagamy od kandydatów na to stanowisko doświadczenia w branży OZE. Praca w Columbus Elite daje możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Pracując jako przedstawiciel handlowy masz do dyspozycji szkolenia, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz pewność siebie!

Dołącz do nas!

Jeżeli zastanawiasz się nad pracą przedstawiciela handlowego w branży OZE, to wybór jest prosty. Dołącz do firmy z najlepszą ofertą prokonsumencką i innowacyjną technologią. Zarobki agentów sprzedaży są naprawdę wysokie, zależą jedynie od Twojego zaangażowania w pracę. Im więcej sprzedasz, tym więcej zarobisz. Współpracując z nami możesz cieszyć się bardzo wysokimi prowizjami od sprzedaży, już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł. 

Praca handlowca to także idealny zawód dla osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Nasi szkoleniowcy pokażą Ci jak prawidłowo przeprowadzić prezentację oferty produktowej. Jesteśmy liderem branży OZE, a praca w firmie o tak stabilnej pozycji na rynku gwarantuje zatrudnienie nawet na kolejne kilkanaście lat. 

Zajrzyj na nasz profil na Facebook’u!