Przejdź do treści
Blog.
zmień branżę i dołącz do Columbus elite

Zmiana branży? Z Columbus Elite to proste

Zmiana pracy to duży krok dla każdego przedsiębiorcy i pracownika. Nie jest to łatwa decyzja, jednak czasami jest niezbędna by móc się rozwijać i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Czy istnieje branża w która zapewni Ci rozwój i wysokie zarobki?

Kiedy warto zmienić branże?

  1. Praca przestaje dawać Ci satysfakcję 
  2. Twoje zarobki są nieadekwatne do wykonywanej pracy
  3. Brak możliwości rozwoju i awansu 
  4. Zbyt stresująca praca i brak motywacji
  5. Atrakcyjna oferta od… Columbus Elite! 

Każdemu zależy na znalezieniu dobrej pracy, która zapewni nam wysokie zarobki oraz poczucie satysfakcji. Praca zajmuje sporą część naszego życia dlatego warto mieć pracę, która daje satysfakcję! Przebranżowienie z pewnością pomoże nam w rozwoju swoich kompetencji i pozwoli na sukcesywne budowanie kariery zawodowej. 

Czy można zmienić branżę nie posiadając doświadczenia zawodowego?

Często decydujemy się na zmianę stanowiska pracy i przebranżowienie, gdy pojawia się interesująca finansowo oferta od innej firmy. Wymaga to zdobycia nowych umiejętności i udziału w szkoleniach. Wybierając Columbus Elite nie musisz martwić się o przygotowanie do nowej pracy! Zapewnimy Ci szkolenia dzięki którym będziesz mógł zacząć karierę handlowca i rozwijać się w wybranym przez Ciebie kierunku. Nie tworzymy szklanych sufitów, u nas każdy ma szansę na awans. Nie musisz posiadać doświadczenia w sprzedaży czy branży fotowoltaicznej. 

Dynamicznie zmieniający się rynek wymusza obecnie coraz większą elastyczność od pracownika. Zmiana branży wymaga uzyskania wiedzy i uczestnictwa w szkoleniach. Nie jest to prosty proces i z pewnością towarzyszy mu stres. Jednak zmiana może okazać się szansą na sukces. Dlatego warto zaryzykować, zmienić pracę a dzięki temu poprawić jakość swojego życia! 

Branża OZE dynamicznie się rozwija 

Branża OZE, szczególnie fotowoltaika jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku w Polsce, gwarantując miejsce zatrudnienie dla wielu osób. Sektor fotowoltaiki zatrudnia obecnie największą liczbę, bo aż 3,1 mln osób spośród branż odnawialnych źródeł energii. Jako lider branży OZE zatrudniamy kilkuset pracowników, inwestujemy w szkolenia dzięki którym zdobywają oni fachową wiedzę i umiejętności. Stale powiększamy nasze zespoły o nowych przedsiębiorców. Realizujemy także nasz innowacyjny projekt Zielonej Franczyzy, pozwalając rozwijać się mniejszym i większym firmom. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dotrzeć do coraz większej liczby klientów i zapewnić im niezależność energetyczną. 

Myślisz o zmianie pracy? Uzupełnij formularz i zacznij pracę, która da Ci satysfakcję i motywację do działania. 

Chcesz poznać opinie na temat pracy w Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na YouTube i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.

Dołącz do nas na facebooku!