Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite rośnie w siłę!

W miniony piątek we Wrocławiu świętowaliśmy otwarcie kolejnego biura terenowego. Jakub Fijewski swoją karierę w Columbus Elite rozpoczął ponad 2 lata temu. Od samego początku miał sprecyzowane cele i bez wątpienia wiedział co chce osiągnąć. Dziś z pewnością może powiedzieć – udało się!

Zobaczcie, fotorelację z otwarcia biura Columbus Elite we Wrocławiu:

Z nami każdy ma szansę na rozwój!

Aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz posiadać doświadczenia w sprzedaży ani znać się na odnawialnych źródłach energii.  Oczywiście jest ono mile widziane, jednak nie jest konieczne! Przede wszystkim wystarczy zaangażowanie i chęć rozwoju! Zapewnimy Ci szkolenia dzięki którym będziesz mógł rozpocząć karierę. Dzięki umiejętnością miękkim takim jak komunikatywność i otwartość, możesz rozwijać się jako zawodowy Doradca Energetyczny i piąć się po szczeblach kariery.  Nasza kadra szkoleniowa składa się z ekspertów w wielu dziedzinach, jakość i różnorodność sprawia że każdy zdobędzie odpowiedni materiał szkoleniowy. Tworzymy największą sieć sprzedażową w branży OZE w Polsce. Wybierając Columbus Elite, dołączasz do lidera o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji. Stabilna pozycja firmy na rynku bez wątpienia gwarantuje zatrudnienie na kolejne kilkanaście lat.

Dlaczego warto dołączyć do Columbus Elite?

Twoja praca jako Doradca Energetyczny bezsprzecznie zwiększa świadomość dotyczącą potrzeby transformacji na ekoenergetykę – propagując zieloną energię zmieniasz świat! Misją naszej Spółki od początku była przede wszystkim troska o środowisko, chcemy w jak największym stopniu przyczynić się do dekarbonizacji i założeń europejskiego Zielone Ładu. Dlatego dbamy by nasi przedstawiciele handlowi mieli odpowiednią motywację do pracy. Oprócz szkoleń, udziału w prestiżowych wydarzeniach gwarantujemy wysokie zarobki i system premiowy. Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł, a dalsze wynagrodzenie będzie rosło wraz z Twoimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski! 

Tworzymy naszym pracownikom najlepsze z możliwych warunki do rozwoju. Chcesz poznać opinie na temat pracy dla Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na youtube i posłuchaj dlaczego warto do nas dołączyć! 

Zapraszamy na naszego facebooka 🙂