Przejdź do treści
Blog.
z columbus elite twoja kariera nabierze tempa

Twoja kariera stanęła w miejscu? Zmień to z nami!

Praca zajmuje większą część naszego życia. Dlatego ważne jest by mieć sprecyzowane cele oraz plan ich realizacji. Chcesz wreszcie zacząć swoją karierę zawodową, tak by przynosiła Ci satysfakcję? Dołącz do lidera branży OZE! 

Zazwyczaj nasze plany zawodowe są weryfikowane przez firmę w której się zatrudniamy. Narzucony czas pracy, brak elastyczności, może dawać poczucie bezsilności i powodować frustracje. Często dopasowujemy się do tego systemu licząc, że ostatecznie nasze poświęcenie i zaangażowanie zostanie dostrzeżone przez pracodawcę i zaowocuje awansem. Zazwyczaj jednak tak się nie dzieje. Jeśli chcesz być spełniony musisz odnaleźć miejsce, które pozwoli Ci realizować się zawodowo bez wyrzeczeń i dopasowywania się do panujących zasad. Powinieneś wybrać model kariery, który nie będzie narzucać Ci ograniczeń.

Kiedy warto zastanowić się nad zmianą pracy?

Każdy dzień w pracy jest dla Ciebie taki sam? Codziennie rano masz problemy ze wstaniem z łóżka? Dopadła Cię rutyna, Twoja praca Cię nudzi, a szef irytuje? Od dawna nie zdobywasz nowych umiejętności i się nie rozwijasz? Czujesz. że jesteś niedoceniany i nie widzisz żadnych szans na awans? To jest ten moment aby zastanowić się nad zmianą pracy. 

Zastanów się co blokuję Twoją karierę

Warto pamiętać, że polityka firmy wobec współpracowników i klientów musi pokrywać się z Twoimi wartościami. Każda firma ma inny sposób prowadzenia biznesu, warto podjąć współpracę z taką dla której pracownik stanowi odpowiednią wartość. Frustracja powoduje, że nie angażujemy się w swoją pracę, zadania wykonujemy automatycznie. To wpływa na naszą samoocenę, nie rozwijamy się więc nasza kariera stoi w miejscu.  W Columbus Elite wiemy jak ważne jest zapewnienie szkoleń i wyjazdów umożliwiających wymianę zdobytych doświadczeń. Stale szkolimy naszych współpracowników ponieważ wiemy, że to pozwoli im rozwijać swoje umiejętności i z pewnością podniesie kwalifikacje zawodowe.

Kariera w Columbus Elite

W Columbus Elite nie musisz mieć doświadczenia w handlu ani w branży OZE. Szansę na rozwój i budowanie kariery ma każdy! Szkolenia i odpowiednia motywacja udowodnią Ci, że trafiłeś w odpowiednie miejsce. 

Firma dla której pracujesz powinna dawać Ci możliwość realizowania swoich planów, kariery oraz ambicji.  Praca to ważny element życia każdego z nas, nie ma sensu robić czegoś co Cię nie satysfakcjonuje.

Podjęcie nowego wyzwania zawodowego jest z pewnością stresującym wydarzeniem. Jednak dzięki zmianie możemy wiele zyskać. Kariera i sukces dla każdego oznacza coś innego. Wszystko zależy od nas samych, od tego co jest dla nas najważniejsza wartością.  Czasami będzie to wolność i niezależność, czasami wyzwania, czy pieniądze. Pracując w Columbus Elite sam wybierasz gdzie, jak i kiedy pracujesz. Prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski! Nie mamy określonych godzin pracy, sam decydujesz jak realizujesz  swoje zadania i cele! Ile zarabia przedstawiciel handlowy? W pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł, a dalsze wynagrodzenie zależy od Ciebie. Im większe zaangażowanie wykażesz, tym więcej osiągniesz – a to przełoży się bezpośrednio na Twoją pensję. W Columbus Elite pracujesz przede wszystkim dla siebie i swojej satysfakcji. My dajemy Ci niezbędne narzędzia i wiedzę, dzięki czemu Twoja kariera wreszcie nabierze tempa. 

Praca jako Doradca Energetyczny Columbus Elite

Branża OZE  jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku w Polsce, gwarantując miejsce zatrudnienie dla wielu osób. Sektor fotowoltaiki zatrudnia obecnie największą liczbę, bo aż 3,1 mln osób spośród branż odnawialnych źródeł energii.  Columbus Elite zatrudnia setki przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia propagują energię prosto ze słońca. Zadaniem agenta sprzedaży jest dotarcie do Klienta i przedstawienie mu korzyści płynących z instalacji paneli fotowoltaicznych. Sprzedaż , negocjacje i dostosowanie oferty do Klienta to główne zadania handlowca.

Chcesz poznać opinie na temat pracy w Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się jak wygląda kariera w naszej firmie! 

Warto mieć pracę którą umożliwia Ci rozwój i daje satysfakcję! Uzupełnij formularz i zacznij pracę, która da Ci to czego pragniesz.

Dołącz do nas na facebooku!