Przejdź do treści
Blog.
szkolenia w columbus elite

Szkolenia – dlaczego są tak ważne?

W Columbus Elite wiemy, że to ludzie są najważniejszym kapitałem firmy. Dlatego jednym z naszych haseł jest #thinkpeople. Szkolenia są najlepszą formą kształcenia, a wykwalifikowany zespół to klucz do sukcesu całej firmy! 

Profesjonalne szkolenia pozwolą Ci rozpocząć karierę zawodową!

Jako lider branży OZE stale prowadzimy rekrutacje i zapraszamy do współpracy mikroprzedsiębiorców, chcących rozwijać się z obok firmy o ugruntowanej i rozpoznawalnej marce. Praca w branży fotowoltaicznej, wymaga stałych szkoleń ponieważ jej rozwój jest dynamiczny. W Columbus Elite, dajemy szansę każdemu – dlatego nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży czy posiadania wiedzy w zakresie odnawialnych źródeł energii. Do naszego zespołu może dołączyć każdy! Zapewnimy Ci szkolenia produktowo-techniczne, które pozwolą Ci na zdobycie niezbędnej wiedzy. Nasz zespół przekaże Ci narzędzia, które przygotują Cię do pracy na stanowisku Doradcy Energetycznego. Eksperci zadbają także o to, by nauczyć Cię jak przeprowadzić prezentację oferty oraz w jaki sposób przedstawić Klientowi korzyści płynące z instalacji paneli fotowoltaicznych. Szkolenia i spotkania motywujące dadzą Ci energię do działania i poniosą Twoją samoocenę. 

Dlaczego szkolenia odgrywają tak ważną rolę?

W Columbus Elite stale szkolimy naszych współpracowników. Wiemy, że to pozwoli im rozwijać swoje umiejętności i z pewnością podniesie kwalifikacje zawodowe. Szkolenia to podstawa ponieważ praca w branży fotowoltaicznej, której rozwój jest niezwykle dynamiczny wymaga podążania za nowymi technologiami i ekoenergetycznymi rozwiązaniami. 

Praca z Klientem wymaga bezsprzecznie wielu umiejętności miękkich, a Doradca Energetyczny wykazujący się licznymi cechami wyróżniającymi go spośród innych jest bardziej atrakcyjny. Odpowiednio przeszkolony przedstawiciel handlowy łatwiej nawiązuje kontakty z Klientem co przekłada się na zyski. Dlatego doskonalenie kompetencji miękkich takich jak komunikacja, przeprowadzenie negocjacji z pewnością może przynieść wiele korzyści. To od zdobytych umiejętności z pewnością zależy ostateczne zadowolenie Klienta i sukces firmy –  współpracownicy są wizytówką firmy. 

Szkolenia odgrywają niezwykle ważną rolę, dla osób które chcą zmienić branżę.

Praca powinna nam dawać satysfakcję i nas motywować, a strach przed zmianą i brakiem odpowiednich kwalifikacji często sprawia, że boimy się zrobić krok na przód. Zdobycie niezbędnej wiedzy i doświadczenie jest możliwe i wcale nie musi być czasochłonne. Wystarczy zaangażowanie i podążanie za radami naszych szkoleniowców by stać się specem w swojej dziedzinie. Dzięki współpracy z Columbus Elite masz do dyspozycji szkolenia dzięki którym zdobędziesz kwalifikacje, a stabilna pozycja firmy na rynku zagwarantuje Ci zatrudnienie na kolejne kilkanaście lat. 

W Columbus Elite szkolenia odgrywają kluczową rolę!

Dzięki szkoleniom i spotkaniom, nasi przedstawiciele handlowi mogą przede wszystkim wymienić się doświadczeniami. Cenne przykłady i historie oraz zwracanie uwagi na pojawiające się błędy, każda informacja może uchronić Cię przed ich popełnieniem i przyczynić się do samorozwoju.

Niewątpliwie uczymy się całe życie, kształtując swoje umiejętności i zdobywając nowe. Wiemy, że szkolenia i rozwój pracowników przekładają się bezpośrednio na sukces firmy. Dlatego w Columbus Elite nie zaniedbujemy tego aspektu. Zadowolony i pewny swoich umiejętności współpracownik jeszcze bardziej wykorzystuje zdobyte doświadczenie w pracy zawodowej.

Jako lider branży OZE, wiemy że inwestowanie w rozwój pracowników jest opłacalny – wykwalifikowany zespół to klucz do sukcesu całej firmy. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji i stały rozwój naszych Doradców, poszerzając ich umiejętność. To daje szansę na podejmowanie większych wyzwań i osiągania sukcesów. 

Szkolenia i odpowiednia motywacja

Chcemy by nasi Doradcy byli zadowoleni i zmotywowani. Szkolenia z pewnością zaspokajają ambicje, potrzebę samorealizacji i pozwalają budować ścieżkę rozwoju zawodowego. Dzięki nim pracownik jak i firma osiąga lepsze wyniki. W Columbus Elite inwestujemy w ludzi ponieważ są oni najbardziej wartościowym kapitałem firmy. Nie bez powodu jednym z naszych haseł jest #thinkpeople. Dzięki temu udało nam się zbudować największą sieć sprzedażową branży OZE w Polsce. Wiemy jak zwiększyć motywację do rozwoju, oprócz poszerzania wiedzy nasi Doradcy Energetyczni mogą liczyć na naprawdę wysokie zarobki i system premiowy. 

Doradcy Energetyczni Columbus Elite są zaangażowani w podnoszenie swoich kwalifikacji. Dzięki temu nasza firma składa się niewątpliwie z prawdziwych specjalistów! Wyższe kwalifikacje to większa efektywność! A to z kolei większe zyski dla pracownika jak i całej Spółki. Należy pamiętać, że zapewnianie szkoleń współpracownikom przynosi korzyści im samym jak i całej firmie. Szkolenia pozwalają nam poznać nowe metody sprzedaży, umożliwiają spotkania się z ekspertami i inspirują. 

Inwestowanie w rozwój zespołów oraz poszerzenie wiedzy, jest bezsprzecznie formą wzbogacania pracowników jak i firmy. Odpowiednio wyszkolony zespół potrafi sprostać wymaganiom związanych z pracą i jest w stanie poprawić jakość wykonywanych zadań. 

Szukasz pracy? Chcesz mieć możliwości podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych? Zarobić nawet 6 000 zł w pierwszym miesiącu? Uzupełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą! 

Dołącz do nas na facebooku