Przejdź do treści
Blog.
czy warto pracować dla columbus elite?

Czy satysfakcja jest ważnym czynnikiem w pracy?

Satysfakcja z pracy tak samo jak i motywacja wpływa na efektywność wykonywanych na co dzień zadań. Każdy z nas, spędza znaczną część czasu właśnie w pracy, dlatego tak ważne jest by dawała nam ona satysfakcję. W Columbus Elite, wiemy że przekłada się ona na nasze codzienne życie dlatego dbamy, by nasi pracownicy byli zadowoleni z tego co robią!

Satysfakcja jest powiązana z tym, jaki stosunek do organizacji ma pracownik. Atmosfera w pracy, docenienie przez pracodawcę i odpowiednie zarobki – co jeszcze wpływa na naszą satysfakcję? 

Przynależność w Columbus Elite

Wiemy, jak ważne jest poczucie, że pasuje się do danego miejsca. W Columbus Elite, każdego traktujemy jak równego sobie partnera biznesowego. Ponadto, tworzymy zespoły które wzajemnie się wspierają i wspólnie pracują nad osiągnięciem wyznaczonych sobie celów. Zwracamy uwagę na atmosferę i stale motywujemy naszych doradców handlowych, poprzez programy i szkolenia motywacyjne prowadzone przez specjalistów. Spotykamy się na prestiżowych wydarzeniach, gdzie świętujemy sukcesy i wymieniamy się zdobytymi doświadczeniami. W Columbus Elite nie ma miejsca na wyścig szczurów! Tworzymy zgrany team w którym każdy może być sobą!

Samorealizacja

Już na początku swojej drogi, każdemu Doradcy Energetycznemu zapewniamy profesjonalny pakiet szkoleń produktowo-technicznych oraz sprzedażowych. Dzięki temu mogą oni rozwijać swoje umiejętności i piąć się po szczeblach kariery. W Columbus Elite nie tworzymy szklanych sufitów, nie wymagamy doświadczenia a jedynie chęci i zaangażowanie! Ponadto, sam możesz zdecydować jaką rolę chcesz pełnić. To decydujesz jak pracujesz. Praca że w miejscu, w którym możemy coś osiągnąć, nasze pomysły mogą zostać wykorzystane, zadania, które wykonujemy, są po coś – to główne czynniki decydujące o satysfakcji!  Dzięki ich realizacji możemy osiągnąć zadowolenie i czuć, że jesteśmy we właściwym miejscu, a dzięki temu firma osiąga zyski.

Osiągnięcia i sukcesy

Sukcesy w pracy to ważny jeśli nie jeden z najważniejszych aspektów. Nasi Przedstawiciele Handlowi, stawiają sobie cele, które motywują ich do spełniania swoich zawodowych marzeń. Dzięki ich realizacji mogą cieszyć się, naprawdę wysokimi zarobkami i systemem premiowym. Pewność siebie i poczucie własnej wartości, można wypracować. Z nami z pewnością osiągniesz to, na czym Ci zależy!  O sukcesie decyduje zaangażowanie i chęć rozwoju. Jednak czasami by pracownik chciał, trzeba mu pokazać, że może! Motywacja, to niezbędny czynnik wzrostu efektywności pracy.

Docenienie przez przełożonego i współpracowników

Każdy chce wiedzieć, czy dobrze wykonuje swoją pracę, a jeśli tak – pragnie być doceniany. Możesz liczyć na feedback, wsparcie zespołu jak i zarządu. Pamiętaj – jesteś naszym partnerem! Nasze zespoły sprzedażowe to ludzie, którzy wzajemnie dbają o wspólny sukces. W Columbus Elite wiemy, że docenienie wpływa na jakość pracy, dlatego każdy handlowiec może liczyć na wysokie premie. Jako część zespołu Columbus Elite, będziesz uczestniczyć z prestiżowych wydarzeniach i szkoleniach. Chcemy pokazać, że każdy z naszych pracowników jest ważny dla firmy! 

Odpowiedniej wysokości wynagrodzenia

Na satysfakcję z wykonywanej pracy bez wątpienia wpływa nasze przekonanie, że nasze wynagrodzenie jest sprawiedliwe. W Columbus Elite, już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł. Dlaczego? Bo wierzymy, że jesteś w odpowiednim miejscu i chcemy aby Twoja praca dawała Ci satysfakcję!  Im większe jest Twoje zaangażowanie, tym większe zarobki i premia. 

Praca, która ma znacznie

Pracując z nami, masz świadomość, że dzięki swojemu codziennemu zaangażowaniu zmieniasz świat. Nasze społeczeństwo coraz bardziej zdaje sobie sprawę, z konieczność przejścia na ekologiczne rozwiązania. Fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii – to coraz częstsze wybory energetyczne Polaków. Rosnąca popularność OZE wpływa na stan środowiska i nasze zdrowie. Dzięki Twojej pracy, popularyzacja zielonej energii i transformacji energetycznej nabiera tempa! W Columbus Elite, nasi przedstawiciele handlowi wiedzą po co to robią, a to daje im poczucie bycia ważnym. 

Na co wpływa i co daje nam satysfakcja?

Przede wszystkim wpływa na naszą produktywność. Z badań wynika, że to firmy w których pracownicy są zadowoleni z pracy, rozwijają się najszybciej. Columbus Elite jest najlepszym dowodem! W zaledwie dwa lata zbudowaliśmy największą sieć sprzedażową w branży OZE w Polsce. Jesteśmy rozpoznawalną marką o ugruntowanej na rynku pozycji i stale prowadzimy rekrutacje! 

Satysfakcja z pracy, sprawa że mamy poczucie kontrolowania własnego życia. Nie mamy przeczucia, że tkwimy w miejscu w którym nie chcemy być. Realizujemy się zawodowo, a nasza produktywność powoduje, że mniej się stresujemy i szybciej awansujemy na wymarzone stanowiska. Różnorodność, kontrola i decydowanie o tym jak, gdzie i kiedy pracujesz – to wszystko daje Ci praca dla lidera branży OZE.  

Na czym polega praca Doradcy Energetycznego? Chcesz poznać opinie na temat pracy w Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się jak wygląda kariera w naszej firmie! 

Warto mieć pracę którą się lubi! Uzupełnij formularz i zacznij pracę, która da Ci satysfakcję!

Dołącz do nas na facebooku