Przejdź do treści
Blog.
carbon footprint summit

Columbus Elite na Carbon Footprint Summit 2021

8 i 9 października odbył się Szczyt Klimatyczny organizowany przez fundację Carbon Footprint. Druga edycja wydarzenia odbyła się w Hali Cracovia. To były niesamowite dwa dni pełne wrażeń! 

Carbon Footprint Summit

Głównym punktem programu Carbon Footprint Summit była przede wszystkim Międzynarodowa Konferencja.  Wzięli w niej  udział naukowcy, eksperci, aktywiści oraz przedstawiciele zrównoważonego biznesu. Wśród nich nie mogło z pewnością zabraknąć Columbus Elite. Na scenie wystąpił Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj, opowiadając o innowacyjnym projekcie Zielonej Franczyzy. 

Celem wydarzenia organizowanego przez krakowską fundację Carbon Footprint była przede wszystkim integracja środowisk nauki, technologii, aktywizmu i biznesu dla wspólnego działania na rzecz klimatu.

Oprócz prelekcji i paneli dyskusyjnych przygotowano wiele atrakcji, takich jak: warsztaty dotyczące ochrony klimatu, zajęcia z upcyclingu, wymianę roślin czy odzieży. Nawet najmłodsi uczestnicy mogli oczywiście aktywnie spędzić czas. W specjalnie przygotowanej strefie edukowali się o zmianach klimatu i mieli okazję wziąć udział w różnych warsztatach. 

Podsumowaniem trwającego dwa dni wydarzenia był finałowy koncert “There is no Planet B: music calls to action”. 

Columbus Elite konsoliduje rynek OZE!

Columbus Elite podczas szczytu klimatycznego Carbon Footprint Summit zawarł umowę inwestycyjną z Votum. Współpraca  będzie niewątpliwe wsparciem dla rozwoju spółki na wielu płaszczyznach. Od farm fotowoltaicznych, przez rozwiązania dla MŚP, swobodne przesyłanie energii, sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych, czy technologie przyszłości takie jak perowskity. 

Chcesz być na bieżąco z newsami? Zapraszamy na naszego facebooka.