Przejdź do treści
Blog.
zapraszamy na Carbon Footprint Summit 2021!

Zapraszamy na Carbon Footprint Summit!

Już w tym tygodniu odbędzie się wydarzenie organizowane przez Carbon Footprint Foundation – Carbon Footprint Summit 2021!

Carbon Footprint Foundation

Krakowska fundacja powstała w 2019 roku, a jej misją jest przede wszystkim budowanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Projekty edukacyjne oraz szczyt klimatyczny Carbon Footprint Summit to wydarzenia podczas których jej członkowie dzielą się swoją wiedzą. Podczas eventów Fundacja zaprasza do współpracy organizacje pozarządowe i ekspertów z różnych dziedzin. Stwarzając niewątpliwie sprzyjającą przystań do dyskusji na temat środowiska i konieczności wprowadzenia zmian w celu jego ochrony.

Zapraszamy na Carbon Footprint Summit 2021!

8-9 października odbędzie się konferencja podczas której wystąpią przedstawiciele świata nauki, technologii oraz aktywizmu społecznego i biznesu. To doskonała okazja by wspólnie omówić aktualne problemy i zastanowić się nad możliwymi rozwiązaniami. 

Międzynarodowa Konferencja na której wystąpią eksperci wielu dziedzin związanych z ochroną środowiska to z pewnością gwóźdź programu. W strefie #FJF wśród wygłaszanych prelekcji będziemy mogli posłuchać o Zielonej Franczyzie od Columbus Elite!  

Paweł Bednarek Prezes Columbus Elite oraz Wiceprezes Rafał Kołłątaj, opowiedzą o Zielonej Franczyzie – odpowiedzialnym modelu biznesowym opartym na zrównoważonym rozwoju. O tym jak pionierski model franczyzowy wpływa na przyspieszenie zmian w sektorze energetycznym kraju. Projekt ma również na celu zmniejszenie zużycia zasobów naturalnych i ograniczenie emisji gazów cieplarnianych.

Podczas Szczytu Klimatycznego odbędą się także panele dyskusyjne oraz debata oksfordzka. Wśród różnych stref takich jak: strefa mobilności, sharingowa czy warsztatów znajdziemy strefę FJF, w której poznać będzie można firmy działające nad zrównoważonym rozwojem i dążącym do ograniczenia swoich emisji węglowych. 

Więcej o Fundacji oraz o samym wydarzeniu możecie przeczytać na stronie carbonfootprintsummit.com

Columbus Elite i ekotransformacja

Troska o środowisko jest dla nas priorytetem od początku powstania Spółki. Każdego dnia staramy się edukować, szerzyć informacje o potrzebie zmian nawyków oraz zaletach wyboru ekoenergetycznych rozwiązań. 

Strategia realizacji Karty Zielonej Transformacji, którą Columbus Elite podpisało z końcem maja 2021 roku to oficjalne potwierdzenie, zaangażowania naszej spółki w działania na rzecz ochrony środowiska. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Fundację Carbon Footprint! 

Dołącz do wydarzenia! LINK

Chcesz być na bieżąco z newsami? Zapraszamy na naszego facebooka.