Przejdź do treści
Blog.
praca a fotowoltaika

Fotowoltaika to branża przyszłości?

Branża OZE, szczególnie fotowoltaika jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku w Polsce, gwarantując miejsce zatrudnienie dla wielu osób. Sektor fotowoltaiki zatrudnia obecnie największą liczbę, bo aż 3,1 mln osób spośród branż odnawialnych źródeł energii.

Czy praca w OZE jest opłacalna? Co trzeba zrobić by rozpocząć swoją karierę zawodową?  Na czym polega praca w tej branży? 

Fotowoltaika  i energia ze słońca? Zmiany są nieuniknione

Zmiana klimatu to realne zagrożenie dla Europy i całego świata. Wyzwania klimatyczne wymagają od nas natychmiastowych i ambitnych działań. 

Jak mówi prezes Columbus Elite Paweł Bednarek:

Czas na dywagacje się skończył, natura potrzebuje naszych działań już teraz. Dlatego robimy co w naszej mocy by odnawialne źródła energii stały się naturalnym wyborem dla ludzi posiadających domy, firmy i gospodarstwa rolne.

Europejski Zielony Ład to unijna strategia mająca na celę przekształcenie Europy klimatycznie poprzez neutralność i nowoczesną zasobooszczędną gospodarkę. Misją Columbus Elite od początku była troska o środowisko. Poprzez propagowanie zielonej energii, każdego dnia staramy się zmieniać oblicze polskiej energetyki. 

Odnawialne Źródła Energii nie są główną siłą napędową przemysłu energetycznego jednak stanowią coraz większą jego część. W ostatnich latach to właśnie elektrownie opalane węglem kamiennym i brunatnym zaliczyły spadki w ilościach produkcji. Źródła takie jak słońce, woda, wiatr, biogaz stają się coraz bardziej popularne. Powody tych zmian są oczywiste, coraz większa świadomość społeczeństwa o potrzebie rezygnacji lub znacznym obniżeniu korzystania z energii konwencjonalnej jest jednym z nich. Rozwiązania takie jak fotowoltaika oprócz troski o środowisko mają jeszcze jeden wymiar – ekonomiczny. 

Ceny prądu nieustannie rosną, a jedną z przyczyn tych podwyżek jest właśnie wspomniany unijny plan Zielonego Ładu. Pozyskiwanie energii w konwencjonalny sposób staje się coraz mniej opłacalne, nie wspominając już o konsekwencjach dla naszej planety. Musimy zdać sobie sprawę, że troska o środowisko to troska o nas i naszych najbliższych. Columbus Elite realizując przyjętą strategię chce stworzyć lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń. Ty także możesz to zrobić, dołącz do ekotransformacji!

Dołącz do Columbus Elite i rozwijaj z nami swoją karierę zawodową!

Columbus Elite zatrudnia setki Doradców Energetycznych, którzy każdego dnia propagują energię prosto ze słońca. Aby zostać naszym handlowcem nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży oraz znać się na fotowoltaice. Zapewnimy Ci szkolenia, dzięki którym zapoznasz się z produktem oraz poznasz metody sprzedaży. Wszystkiego Cię nauczymy, wystarczy tylko że będziesz chciał! Wiemy jak ważna jest odpowiednia motywacja dlatego jako największa sieć sprzedażowa branży OZE w Polsce gwarantujemy wysokie zarobki – nawet 6 000 zł w pierwszym miesiącu! Prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski! Pracuj skąd chcesz i jak chcesz.

Chcesz poznać nas lepiej? Zapraszamy na naszego facebooka

Jesteś ciekaw opinii na temat pracy w Columbus Elite? Posłuchaj wypowiedzi naszych Doradców Energetycznych.