Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Zapewnimy Ci komfort grzewczy przez cały rok!

Wakacje się już skończyły, pogoda za oknem zaczyna się zmieniać, a temperatura w wielu regionach spada. Jest to sygnał, że zaczyna się sezon grzewczy. 

Według badań CBOS z 2020 roku co drugi Polak nadal używa przede wszystkim węgla jako głównego źródła ciepła. Stanowi to niewątpliwie duży problem, ponieważ palenie węglem przyczynia się do zanieczyszczania powietrza toksycznymi substancjami jak tlenek siarki, azotu oraz wydzielanie dużej ilości CO2.  

W wyniku wymieszania powietrza z zanieczyszczeniami i spalinami powstaje smog czyli nienaturalna, sztuczna mgła. Wpływa on bardzo niekorzystnie na ludzkie zdrowie. Smog, zaburza także neutralność klimatyczną. W wielu miejscach w Polsce nie można otwierać okien przez wiele miesięcy, ponieważ grozi to wpuszczeniem rakotwórczej mieszanki zawierającej całą tablice Mendelejewa.

Wybierz ekologiczne rozwiązania od Columbus Elite i ciesz się niezależnością energetyczną przez cały rok!

Nasuwa się pytanie, czy możemy temu przeciwdziałać? Tak możemy – wykorzystując nowoczesne technologie, takie jak pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. Pompy ciepła przyczyniają się do ochrony klimatu, ponieważ pobierają około ¾ energii do ogrzewania z otoczenia – powietrza, gruntu i wód gruntowych. Panele fotowoltaiczne absorbują energię ze słońca i przekształcają ja na energię elektryczną. 

Korzystanie z ekoenergetycznych rozwiązań nie jest dzisiaj już ekstrawagancją, tylko koniecznością. W dynamicznie rozwijającym się świecie proekologiczne metody w zakresie pozyskiwania ciepła i energii elektrycznej to przyszłość.

Columbus Elite jest liderem branży OZE, który już od dwóch lat pomaga ludziom dbać o środowisko i portfel, zmniejszając ich rachunki za prąd  i ogrzewanie.

Szukasz pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Chciałbyś spróbować swoich sił w najszybciej rozwijającej się branży? W Columbus Elite zapewnimy Ci szkolenia dzięki którym zapoznasz się z produktem. Nie musisz mieć doświadczenia w handlu, wszystkiego Cię nauczmy.  Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6000 zł!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zajrzyj na naszego facebooka!