Przejdź do treści
Blog.
columbus elite praca dla Ciebie

Pracując w Columbus Elite zmieniasz świat!

W Columbus Elite troska o dobro naszej planety zawsze była priorytetem. Chcąc przyczynić się do jak największego wkładu w Europejski Zielony Ład, podpisaliśmy Kartę Zielonej Transformacji. Chcemy by rok 2050 stał się datą ogłoszenia neutralności klimatycznej dla całej Europy! Stawiamy sobie ambitne cele i oczywiście wierzymy w ich realizację. 

Praca, która daje satysfakcję oraz realnie wpływa na poprawę stanu środowiska

Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w miejscu gdzie Twoja praca dodatkowo ma realny wpływ naszą planetę?

Columbus Elie to miejsce gdzie pracują setki osób, które każdego dnia przyczyniają się do propagowania zielonej energii. Stale rekrutujemy nowe osoby, którym chcemy zapewnić rozwój lub umożliwić start kariery. Wystarczy, że jesteś otwarty i komunikatywny a los naszego środowiska nie jest Ci obojętny. Nie musisz być specem od fotowoltaiki ani posiadać wieloletniego doświadczenia w sprzedaży. 

Dołącz do Columbus Elite

Jako przedstawiciel handlowy Columbus Elite zapewnimy Ci przede wszystkim:

Ponadto, stabilna pozycja firmy na rynku z pewnością gwarantuje zatrudnienie na kolejne kilkanaście lat. 

Na czym dokładnie polega praca Doradcy Energetycznego? Sprawdź naszego bloga

W ciągu dwóch lat zbudowaliśmy największą sieć sprzedażową branży OZE w Polsce. W rezultacie staliśmy się liderem i wciąż sięgamy po więcej! Przyspieszenie zmian w sektorze energetycznym kraju jest możliwe poprzez angażowanie większej liczby osób w ich realizacje. Dlatego zapraszamy Cię do naszego zespołu! Dołączając do Columbus Elite, możesz być pewien że Twoja praca zwiększa świadomość dotycząca potrzeby transformacji na ekoenergetykę – w związku tym, budujesz lepszy świat dla siebie oraz dla przyszłych pokoleń. 

Na youtube znajdziesz krótkie rozmowy z naszymi doradcami handlowymi, którzy opowiadają o swojej pracy dla Columbus Elite. Jakie są ich opinie? Dlaczego warto pracować w OZE? Czy wysokie zarobki i satysfakcja z wykonywanej pracy są możliwe do osiągnięcia bez wcześniejszego doświadczenia w branży? Posłuchaj i przekonaj się sam!