Przejdź do treści
Blog.
pracuj w columbus elite

Columbus Elite to miejsce dla Ciebie!

Szukasz pracy w której Twoje zarobki będą naprawdę wysokie? Dołącz do lidera branży OZE w Polsce! W Columbus Elite prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski. Ponadto, nie musisz mieć doświadczenia w branży sprzedażowej czy znać się na fotowoltaice. Wszystkiego Cię nauczymy!

Na czym polega praca przedstawiciela handlowego?

Jako Doradca Energetyczny, musisz wyróżniać się otwartością i komunikatywnością. Kontakt z drugim człowiekiem nie powinien sprawiać Ci problemu, ponieważ to właśnie na tym będzie polegać Twoja praca. Przedstawiciel handlowy przede wszystkim bada potrzeby klienta, przedstawia prezentację oferty produktowej i proponuje najlepsze rozwiązanie. Sprzedaż, negocjacje i dostosowanie oferty do Klienta to główne zadania handlowce. 

Potrafisz opowiadać o produktach w interesujący sposób? Szkolenia techniczne zapoznają Cię z produktem, a nasi szkoleniowcy pokażą Ci jak prawidłowo przeprowadzić prezentację oferty produktowej. Columbus Elite oferuje ekoenergetyczne rozwiązania dla domów w całej Polsce tj. panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. Dzięki najnowocześniejszej technologii i doświadczonym pracownikom jesteśmy liderem branży odnawialnych źródeł energii w Polsce!

Dlaczego warto dołączyć do Columbus Elite?

W Columbus Elite masz do dyspozycji szkolenia dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz pewność siebie! 

Nasza kadra szkoleniowa składa się z ekspertów w wielu dziedzinach. Dlatego jakość i różnorodność sprawia, że każdy przedstawiciel handlowy z pewnością zdobędzie odpowiedni materiał szkoleniowy. Ponadto, już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł! Twoje zarobki zależą wyłącznie od zaangażowania w pracę. Stabilna pozycja firmy na rynku OZE gwarantuje zatrudnienie na kolejne kilkanaście lat. Elastyczność, dobre zarobki, prestiż i realny wpływ na poprawę stanu naszej planety – to wszystko możemy Ci zapewnić!

Tworzymy naszym pracownikom najlepsze z możliwych warunki do rozwoju. Chcesz poznać opinie na temat pracy w Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na youtube i posłuchaj czy warto dołączyć do naszego zespołu.

Zapraszamy również na naszego facebooka!