Przejdź do treści
Blog.
wyzwanie Columbus Elite

Wyzwanie Columbus Elite – 100 MW!

W ciągu dwóch lat istnienia Columbus Elite, łączna moc zainstalowana w OZE wyniosła 81,4 MW. Naszym celem, wyznaczonym po opublikowaniu raportu za drugi kwartał  jest zakończenie tego roku z wynikiem 100 MW. Do końca roku zostały trzy miesiące, czy uda nam się go osiągnąć? Wierzymy, że tak!

Columbus Elite na drodze do energetycznej transformacji

Od początku powstania Columbus Elite troska o środowisko niewątpliwie jest dla nas priorytetem.  Dzięki dostarczaniu odnawialnych źródeł energii na rynku fotowoltaiki, realnie wpływamy na poprawę stanu środowiska. Jako liderzy rynku OZE w Polsce czujemy się zobowiązani przede wszystkim do wskazywania odpowiedniej drogi do #ekotransformacji. Unikalny system sprzedażowy i budowania relacji z klientem, pozwolił nam pozyskać ponad 18 000 klientów, którzy bez wątpienia mogą cieszyć się niezależnością energetyczną. 

Wszystkie działania Columbus Elite skoncentrowane są na jak największym wkładzie do przyjętej przez Unię Europejską strategii Zielonego Ładu. W rezultacie chcemy by wyznaczony rok 2050 realnie stał się datą ogłoszenia neutralności klimatycznej dla całej Europy. 

Czym wyróżnia się Columbus Elite? 

Jesteśmy największą siecią sprzedażową w branży OZE w Polsce, którą wyróżnia wysokie zaangażowanie naszych przedstawicieli handlowych. Bez tego, nie udałoby nam się osiągnąć tak wysokich wyników i stać się liderem w stosunkowo krótkim czasie. Dlatego każdego dnia pracujemy nad stworzeniem idealnego miejsca do pracy dla młodych ludzi. którzy pragną się rozwijać i zmieniać świat na lepsze. Nasza kadra szkoleniowa składa się przede wszystkim z ekspertów w wielu dziedzinach, jakość i różnorodność sprawia, że każdy Doradca Energetyczny zdobędzie odpowiedni materiał szkoleniowy.

Dołącz do nas!

U nas zawodu doradcy handlowego nauczysz się od najlepszych, a stabilna pozycja firmy na rynku niewątpliwie gwarantuje Ci zatrudnienie na kolejne kilkanaście lat. Szkolenia przygotują Cię do pracy na tym stanowisku,  dadzą narzędzia i energię do działania. Co najważniejsze, praca w branży fotowoltaiki da Ci satysfakcję – działasz na rzecz środowiska i z pewnością przyczyniasz się do ekotransformacji!

Chcesz sprawdzić się jako przedstawiciel handlowy? Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą!

Odwiedź naszego facebooka i dowiedz się więcej o Columbus Elite.