Przejdź do treści
Blog.
Columbus Elite nagrodzony podczas gali innowatory wprost!

Columbus Elite nagrodzony prestiżową nagrodą!

Wczoraj odbyło się wydarzenie Innowatory Wprost, podczas którego nagrodzone zostały najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa w Polsce. Statuetki Innowatorów trafiły do najlepszych firm w najbardziej dynamicznych sektorach gospodarki. Podczas wczorajszej gali w Warszawie Columbus Elite został nagrodzony w kategorii Ekologia i Środowisko. 

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu międzynarodowy magazyn CEOWORLD nagrodził naszą Spółkę w konkursie Prezes Roku 2021. 

Columbus Elite na drodze do ekotransformacji 

Misją Columbus Elite od początku istnienia jest przede wszystkim troska o środowisko. Dążymy do neutralności klimatycznej poprzez propagowanie czystej, zeroemisyjnej energetyki pochodzącej z odnawialnych źródeł energii. Podpisując Kartę Zielonej Transformacji w maju tego roku,  bezsprzecznie zobowiązaliśmy się do skierowania wszystkich działań w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery oraz zmniejszenia śladu węglowego. Każdego dnia rekrutujemy i rozbudowujemy nasze sieci sprzedażowe by dotrzeć do jak największej liczby klientów. Dzięki propagowanie zielonej energii nasi Klienci rezygnują ze szkodliwej dla środowiska energetyki konwencjonalnej na rzecz energii prosto ze słońca, która pozwala im także niewątpliwie, znacznie obniżyć rachunki za prąd. 

Ludzie i troska o przyszłość naszej planety są priorytetem dla naszej Spółki. Stale dążymy do energetycznej transformacji, jako lider branży OZE czujemy się zobowiązani do propagowania idei zielonej energetyki, która jak pokazujemy ma również konkretny biznesowy wymiar – mówi Rafał Kołłątaj. 

Kolejne wyzwania i cele przed nami

Jako lider branży OZE nie możemy stanąć w miejscu. Dlatego stale się rozwijamy i dążymy do założonych celów. Jednym z nich jest osiągnięcie wyniku 100 MW mocy zainstalowanej w OZE. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu naszych partnerów i doradców handlowych jesteśmy w stanie to osiągnąć. Columbus Elite to miejsce gdzie każdego dnia setki osób pracuje dla lepszego jutra dla nas i przyszłych pokoleń. Nasze środowisko potrzebuje pomocy, musimy naprawić to co przez lata było zaniedbywane. Osiągnięcie neutralności klimatycznej, która jest celem Europejskiego Zielonego Ładu, to realny cel. 

Dołącz do Columbus Elite i pracuj z najlepszymi

Szukasz pracy jako doradca handlowy? Chciałbyś spróbować swoich sił u lidera branży OZE? Zapraszamy do Columbus Elite! Zapewnimy Ci kompleksowe szkolenia produktowo-sprzedażowe, dzięki którym będziesz doskonale przygotowany do rozpoczęcia pracy. Wiemy jak ważna jest motywacja dlatego,  już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł. 

Columbus Elite to ludzie, którzy wspólnie tworzą środowisko pracy pełne wsparcia i wzajemnej motywacji do działania!

Wypełnij formularz i przekonaj się sam!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej społeczności? Zapraszamy na naszego facebooka.