Przejdź do treści
Blog.
Poznaj naszych stażystów

Columbus Elite – szkolenia, to klucz do sukcesu!

Columbus Elite to miejsce gdzie każdy może rozpocząć swoją karierę zawodową. Edukacja i szkolenia to bez wątpienia klucz do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy – dlatego, organizując staż staramy się przekazać jak najwięcej wiedzy. Jakiś czas temu pisaliśmy o naszych pierwszych trzech stażystach. Dziś przyszedł czas przedstawić Wam kolejną wspaniałą trójkę – Justyna, Filip i Piotr. 

Justyna – ambitna –  towarzyska – zorganizowana

Przyszła na staż do Columbus Elite z myślą zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Nie był to jednak jedyny powód, Justyna w życiu prywatnym stara się działać na rzecz ekologii, dlatego chciała poznać od wewnątrz firmę, która promuje odnawialne źródła energii i ma podobne poglądy dotyczące ochrony środowiska.

Studiuje skandynawistykę na Wyższej Szkole Europejskiej. Kierunek wybrała z zamiłowania do kultury skandynawskiej, ich podejścia do życia oraz z pasji do nauki języków germańskich, na studiach uczy się norweskiego. W wolnym czasie lubi chodzić ze swoimi znajomymi do kina, na koncerty i różne wydarzenia kulturalne. Kierunek podróży jaki zazwyczaj odbiera to przede wszystkim miasta skandynawskie by jeszcze lepiej poznać ich kulturę.

W trakcie stażu chce z pewnością przekuć wiedzę teoretyczną ze studiów w praktykę. Poznać jak wygląda praca w biurze od wewnątrz i nauczyć się przydatnych umiejętności, które będzie mogła niewątpliwie wykorzystać w dalszej karierze zawodowej. Jej celem na przyszłość jest połączenie jej pasji do języków obcych, kultury i sztuki z minimalizmem, ideą less-waste i wegetarianizmem. Swoją przyszłą pracę wiąże z ludźmi i dobrą atmosferą, w której będzie mogła podejmować różne nowe wyzwania i  w rezultacie zaspokoić swoją ambicję.  

Piotr – ciągle chcę więcej! A czego oczekuje od Columbus Elite?

Nagrodę w postaci stażu w Columbus Elite otrzymał w trakcie Gali Młodych Liderów w Warszawie. Zainteresowała go prezentacja firmy i postanowił przekonać się sam jak funkcjonuje od wewnątrz. Piotr studiuje Business Management, jak sam mówi trochę z przypadku ale i z pasji. Uwielbia organizować, optymalizować procesy i znajdować nowe interesujące rozwiązania. 

W wolnym czasie przed wszystkim rozwija swoją muzyczną miłość jako wokalista we własnym zespole. Gra również na pianinie. Na swoim koncie ma już nawet własne piosenki na Spotify i YT. Poza muzyką dużo czyta, uczy się języków obcych i uprawia sport. Jego ulubioną formą aktywności fizycznej jest kalistenika, polegająca na wykorzystywaniu własnej masy ciała w trakcie ćwiczeń, takich jak np. pompki, brzuszki, mostki.

Od stażu oczekuje poznania wewnętrznych procesów dużej firmy, w jaki sposób funkcjonuje, jej mocne i słabe strony. Wszystko po to, by w przyszłości zakładając swój biznes wiedzieć w jaki sposób nim dobrze kierować. Poza karierowymi aspiracjami Piotr chce założyć rodzinę, być szczęśliwym i zawsze pomagać innym.  

Filip – zdeterminowany – z poczuciem humoru – wizjoner

Staż w Columbus Elite otrzymał na gali młodych liderów, jako wyróżnienie za dotychczasowe działania w SFBCC w całej Polsce. Na co dzień studiuje informatykę i ekonometrię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Kierunek wybrał z myślą o  wielu możliwościach rozwoju na przyszłość. Ostatni semestr spędził na wymianie studenckiej na Universität Paderborn (Niemcy) w ramach programu Erasmus+.

Filip z pewnością nie lubi marnować czasu na bezczynne siedzenie. Dlatego lubi spędzać go aktywnie i efektywnie. W ciągu tygodnie 3x pokonuje dystans od 5 do nawet 21km, jego celem jest maraton. Uzupełnieniem dnia Filipa jest czytanie książki, słuchanie audiobooka lub doskonalenie nowych umiejętności na kursach online. A to nie wszystko, ponieważ Filip pomiędzy studiami, pasją biegania i samorozwoju, jest koordynatorem działu HR w poznańskim regionie SFBCC. Fundacji zajmującej się propagowaniem przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Na staż wybrał się z myślą poprawienia swoich kompetencji miękkich w zakresie pracy zespołowej komunikacji i nawiązywania nowych kontaktów. Oraz by poznać jak funkcjonuje od środka duże przedsiębiorstwo z myślą o założeniu własnej działalności. Filip pomimo młodego wieku plany na przyszłość ma już konkretnie poukładane. Po studiach licencjackich chce przeprowadzić się do Tajlandii i prowadzić własny biznes w 100% online. Jego celem jest zautomatyzowanie i przeprocesowanie przedsiębiorstwa w taki sposób, żeby mógł swobodnie podróżować po świecie, pracować z każdego miejsca na ziemi. Cieszyć się życiem i oczywiście zarabiać dobre pieniądze. 

Cieszymy się, że jesteście w Columbus Elite!

Młodzi, ambitni i pełni energii do działania tak możemy z pewnością podsumować naszych stażystów. Mamy nadzieję, że ich marzenia i plany na przyszłość spełnią się w 100%. Trzymamy za Was kciuki, cieszymy się, że dołączyliście do Columbus Elite!

 Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z newsami!