Przejdź do treści
Blog.
praca

Rekrutacja sprzedawców z całej Polski

Szukasz pracy, która zapewni Ci rozwój, dobre zarobki i elastyczność? Masz dość przeglądania ofert, wyliczających jedynie to, czego pracodawca wymaga od Ciebie? Jedyna sensowna oferta to praca na drugim końcu Polski? Sprawdź, czy nasza rekrutacja sprzedawców to coś dla Ciebie!

 

Jak wygląda rekrutacja sprzedawców w Columbus Elite?

Branża odnawialnych źródeł energii wciąż rozwija się w szybkim tempie, zapewniając stabilną i dobrze płatną pracę, której wyniki zależą wyłącznie od poziomu zaangażowania. W Columbus Elite każdy ma równe szanse na rozwój i sukces. Jeśli nie masz doświadczenia jako przedstawiciel handlowy możesz się zastanawiać, jak wygląda rekrutacja sprzedawców i poszczególne etapy procesu rekrutacyjnego?

Stanowisko sprzedawcy, niezależnie od branży, wymaga odpowiednich predyspozycji. Szczególnie ceni się komunikatywność, charyzmę i pozytywne nastawienie do pracy. Podczas rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego może paść wiele pytań, które weryfikują te umiejętności. Ponadto od kandydatów oczekuje się także, że potrafi zrobić doskonałe pierwsze wrażenie. Na naszym blogu znajdziesz wiele wskazówek, które pozwolą Ci się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko sprzedawcy.

 

Przedstawiciel handlowy oferty pracy dla najlepszych

Nasze doświadczenie w branży stanowi ogromną przewagę na rynku OZE. Od lat zajmujemy się rozwojem sprzedaży rozwiązań ekoenergetycznych dla polskich domów. Wiemy, jakie powinny być cechy dobrego handlowca i dokładnie takich osób szukamy do naszego zespołu. 

Na rynku znajduje się wiele ofert pracy na stanowisko sprzedawcy. Doświadczony przedstawiciel handlowy wie jednak, że kluczem do sukcesu jest wybrać przyszłościową i nowoczesną branżę. Praca w OZE to doskonały wybór, który pozwoli Ci zbudować silną karierę. Jeżeli interesuje cię praca jako handlowiec, to koniecznie skontaktuj się z nami.

Wykwalifikowani handlowcy stanowią ogromną wartość dla firm. Dlatego wynagrodzenie, które może uzyskać dobry sprzedawca, jest bardzo wysokie. Oczywiście w dużej mierze jest ono uzależnione od zaangażowania i pracy włożonej w wyniki sprzedażowe, jednak w naszej firmie czeka na Ciebie jasny system zatrudnienia i partnerską atmosferę w pracy. Co więcej, w pierwszym miesiącu możesz zyskać nawet 6000 zł i to już w pierwszym miesiącu. 


Dlaczego my? Rozwój sprzedaży z #ZawodowcamiOZE

Jak już wspomnieliśmy w innych artykułach, osiągamy rekordy sprzedażowe nawet w czasie pandemii, co wskazuje na naszą zdolność przystosowania się do zmian i umiejętność patrzenia w przyszłość. Nasz zespół sprzedażowy cały czas się rozrasta i składa się już z kilkuset Doradców Energetycznych.  Dzięki ich pracy łączna moc zamontowanych instalacji fotowoltaicznych wynosi 67 megawatów. Najważniejsze, że wszystkie nasze usługi są wykonywane według najwyższych standardów, a panele fotowoltaiczne są instalowane w ciągu 10 dni od dnia podpisania umowy. Liczba zainstalowanych instalacji nieustannie rośnie oraz stale powiększa się struktura firmy. Prężnie się rozwijamy i mamy wielkie plany na przyszłość.

Co może być lepszego niż praca w miejscu z elastycznym czasem pracy? Gdzie możesz się rozwijać i nieustannie poszerzać wiedzę? Wyobraź sobie, że od samego początku otrzymujesz pełny pakiet szkoleń. Dzięki nim dowiesz się wszystkiego o produktach oferowanych przez Columbus Elite, poznasz skuteczne metody sprzedaży i prowadzenia negocjacji. Ponadto polepszysz swoje umiejętności miękkie i nauczysz się radzenia sobie ze stresem. Dbamy o to, by nasi  pracownicy mieli jak najlepsze warunki do rozwoju. Naszym celem jest sprawić, by ich motywacja do pracy była na najwyższym poziomie. Zapewniamy Cię, że z łatwością poznasz wszystkie tajniki branży OZE, a dzięki swojemu zaangażowaniu i determinacji, osiągniesz naprawdę zdumiewające wyniki sprzedażowe!

 

Rekrutacja sprzedawców na terenie całej Polski z Columbus Elite! 

Zapewnimy Ci wszelkie szkolenia techniczne, sprzedażowe i motywacyjne. Z nami, skutecznie rozwiniesz swoją karierę Doradcy Energetycznego. W Columbus Elite technik sprzedażowych nauczysz się od najlepszych. Z nami zdobędziesz kompetencje, rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne i nabierzesz pewności siebie. Kadra szkoleniowa Columbus Elite składa się z ekspertów, dzięki którym każdy Doradca Energetyczny zdobędzie odpowiednie materiały szkoleniowe i wiedzę niezbędną w tym zawodzie.

W Columbus Elite masz szansę nie tylko na prowizje sprzedażowe i wysokie zarobki. Twoja praca ma realny wpływ na zmiany dla klimatu. Przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska i do zwiększenia świadomości dotyczącej potrzeby transformacji na ekoenergetyczne rozwiązania dla domów.  

Wypełnij formularz i zgłoś się do nas! Nie czekaj – stań się częścią naszego zespołu. 

Chcesz się dowiedzieć o nas czegoś więcej? Nasz Facebook znajdziesz tutaj.