Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite na Targach Expo!

Już 4 września na Franczyza Expo w Warszawie będziecie mogli spotkać Columbus Elite. Szymon Gruszka w roli prezentera podczas Franczyza 2.0 Workshop opowie o modelu strategicznej edukacji i skalowaniu biznesu na rynku OZE. W swojej prezentacji opowie także o przemianach gospodarczych oraz o szansie jaką daje strategia Zielonego Ładu dla biznesu. 

 

Jak mówi Szymon Gruszka, Dyrektor Zarządzający Columbus Elite:

Za 30 lat na świecie w wyniku automatyzacji przemysłu i innych dziedzin pracę straci ponad 800 milionów ludzi, dlatego już dziś wymaga to od nas zmian w programie nauczania oraz kształtowania kompetencji przyszłości, takich jak inteligencja emocjonalna, umiejętność zarządzania zespołami międzykulturowymi, zarządzania zespołami przyszłości. Zmiany klimatu i rzeczywistość pandemiczna, osiągnięcie zeroemisyjnej gospodarki, to wyzwania, które wymagają zmian w systemach edukacji, ale też dostarczenia odpowiednich produktów, których oczekują klienci.

 

Zdajemy sobie sprawę, z tego że rynek pracy w ciągu ostatniego roku dynamicznie się zmieniał, wciąż nie jest stabilny. Dlatego ważne jest by starać się nadążać za zmianą, podnosić swoje kwalifikacje oraz dodatkowo rozwinąć w sobie umiejętność zarządzania zmianą. 

 

Podczas prezentacji Dyrektor Zarządzający Columbus Elite, opowie także m.in. o edukacji w czasach VUCA, dlaczego system wartości organizacji jest tak ważny oraz na co zwrócić uwagę przy tworzeniu społeczności sprzedażowych.

 

Zapowiadają się naprawdę bardzo ciekawe targi franczyzowe! Nasze stoisko znajdziecie również wśród wystawców. 

 

Franczyza Expo 4 września, PGE Narodowy Warszawa

Do zobaczenia na miejscu!

 

Dołączcie do nas na facebooku i bądźcie na bieżąco z wszystkimi newsami!