Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite – plany na przyszłość

18 000 zadowolonych Klientów, łączna moc zainstalowana w OZE wynosząca 81,4 MW – to wyniki niedawno opublikowanego raportu za drugi kwartał 2021

Wyniki, jakie udało nam się osiągnąć od momentu założenia Spółki bardzo nas cieszą. Wciąż odnotowujemy stały, dynamiczny wzrost  i nie zamierzamy zwalniać tempa!

 

Partnerstwo dla lepszego jutra

Branża OZE sukcesywnie się rozwija, przed nami jeszcze wiele i ekoenergetycznych rozwiązań. Jako lider branży, chcemy się rozwijać i  wspierać rozwój odnawialnych źródeł energii w całej Polsce, skupiając się na fotowoltaice. 

Columbus Elite jest pierwszą w Polsce firmą, która tworzy sieć partnerską – Zieloną Franczyzę. Stwarzamy nowe możliwości i oferujemy nasz unikalny model szkoleniowo-sprzedażowy, który z powodzeniem funkcjonuje w wielu polskich miastach. Posiadamy biura franczyzowe z Rzeszowie i Łodzi. Już wkrótce będziemy świętować otworzenie nowych. Rozbudowa sieci franczyzowej, tak by jej filie znajdowały się w każdym mieście Polsce – to jeden z naszych celów. W kolejnych kwartałach planujemy aktywny udział w targach franczyzowych, oferując możliwość współpracy partnerskiej. 

Nasi partnerzy mogą być pewni, że będziemy współpracować na zasadach dialogu i partnerstwa. Do każdego Partnera Biznesowego podchodzimy indywidualnie. Columbus Elite  zna potrzeby przedsiębiorców, a dzięki swojej franczyzowej ofercie pozwala każdemu na funkcjonowanie i rozwój w niestabilnej rzeczywistości rynkowej

 

Ekotranformacja 

Zielona Franczyza to sprawdzony model biznesowy, to także jeden z elementów, dzięki któremu realizujemy postanowienia strategii unijnej Zielonego Ładu

Działania Columbus Elite skoncentrowane są na jak największym wkładzie do przyjętej przez Unię Europejską strategię, tak by wyznaczony rok 2050  stał się datą ogłoszenia neutralności klimatycznej dla całej Europy. 

Misją Columbus Elite od samego początku była troska o naturę. W maju, jako jedna z kilku Spółek podpisaliśmy Kartę Zielonej transformacji. Tym sposobem zobowiązaliśmy się do jawnej strategii na rzecz ochrony środowiska oraz dążenia do zmniejszenia śladu węglowego.

Jak mówi Prezes Paweł Bednarek – Czas na dywagacje się skończył, człowiek i natura potrzebuje naszych działań już teraz.  Dlatego robimy, co w naszej mocy, by odnawialne źródła energii stały się naturalnym wyborem dla ludzi posiadających domy, firmy i gospodarstwa rolne. Do tej pory obniżyliśmy o 94 proc. rachunki za prąd naszych Klientów, których mamy już ponad 15 tys. od początku istnienia spółki. Ograniczyliśmy ślad węglowy polskich rodzin o 18563,78 ton, co w samym roku 2020 odpowiadało posadzeniu ponad 3 milionów drzew.

 

Zielona przyszłość Columbus Elite

Nasze wyniki i sukcesy motywują nas do dalszej pracy! Chcemy rozbudować sieć sprzedaży odnawialnych źródeł energii i zakończyć rok 2021 z wynikiem 100 MW mocy zainstalowanej w OZE. Wierzymy, że wspólnie możemy to osiągnąć! 

Wypracowaliśmy skuteczne metody działania, które pozwalają rozwinąć swoje kompetencje w zakresie sprzedaży, negocjacji i budowania zespołów sprzedażowych. Nasze zespoły Zawodowych Doradców Energetycznych stale się powiększają, dzięki czemu możemy dotrzeć do coraz większej liczby Klientów. 

Chcesz do nas dołączyć i razem budować lepszą przyszłość? Zapraszamy do naszego zespołu! 

Zapraszamy na naszego facebooka!