Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Dwa lata Columbus Elite – co udało się osiągnąć

Zacznijmy od tego, że w 2019 roku została utworzona spółka Columbus Elite, która działa w Grupie Kapitałowej Columbus. Od początku istnienia organizacji codziennie dostarczamy ludziom instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz magazyny energii. Dzięki pasji i unikatowemu podejściu do działania, stale umacniamy pozycję lidera na rynku, zwiększamy lojalność Klientów, a jednocześnie zmieniamy świat na lepsze. Na czym polega sekret naszego sukcesu? Kierujemy się dwoma najważniejszymi wartościami  #thinkpower i #thinkpeople, które jasno określają strategię rozwoju Spółki.

Columbus Elite – wyniki, które mówią same za siebie

Bardzo zależy nam na ciągłym poszerzaniu wiedzy swoich pracowników. Dlatego już na samym początku istnienia Columbus Elite został wypracowany unikalny model działania oparty na regularnych szkoleniach wewnętrznych. Nasi Doradcy Energetyczni zdobywają nowe kompetencje każdego dnia, co zwiększa ich pewność siebie i pomaga w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Z łatwością dostosowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości, co pomaga nam osiągać rekordy sprzedażowe nawet w czasie pandemii. Rozwijamy się dynamicznie, dostarczając Klientom zieloną energię i dbając o ekoenergetyczną przyszłość. Zespół sprzedażowy składa się z kilkuset Doradców Energetycznych, którzy pomagają Polakom obniżyć rachunki za prąd i przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza. Instalujemy panele fotowoltaiczne w ciągu 10 dni od dnia podpisania umowy, co jest naszą zdecydowaną przewagą konkurencyjną.  Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół składa się z ambitnych osób, które przyczyniają się do rozwoju spółki!

Zielona Franczyza Columbus Elite

W 2021 roku został wprowadzony model Zielonej Franczyzy, który odpowiada na potrzeby każdego nowoczesnego przedsiębiorcy. Dzięki współpracy z tak silną marką, mniejsze firmy mogą wejść na rynek OZE z pełnym zapleczem technologicznym i logistycznym, oferować Klientom innowacyjne oraz przyjazne dla środowiska urządzenia i rozbudowywać własny biznes przez co najmniej kolejne kilkanaście lat. Zapewniamy pełne wsparcie, długoletni sukces i dajemy dostęp do przyszłości.


Pracuj w branży przyszłości

Chcesz rozwijać się z liderami branży OZE? Dołącz do nas, osiągaj znakomite wyniki i pomagaj naszej planecie. Czekamy na Twoje CV!

Zajrzyj na naszego Facebooka!