Przejdź do treści
Blog.
columbus care

Columbus Care – najbezpieczniejsza opcja dla Klientów

18 000 zadowolonych klientów w całej Polsce – to wynik opublikowanego raportu kwartalnego Columbus.

Popularność odnawialnych źródeł energii w szczególności fotowoltaiki ciągle wzrasta wraz ze świadomością konsumentów. Troska o środowisko, ale i powody ekonomiczne – wciąż rosnące ceny prądu, przekładają się na coraz częstszy wybór zielonej energii. Ponadto,  decyzję o inwestycji w panele słoneczne, ułatwiają dotacje oraz korzystne oferty finansowania w bankach. Prokonsumenckie nastawienie Columbus Elite przekłada się na wciąż rosnąca moc zamontowanych mikroinstalacji fotowoltaicznych oraz tysiące Klientów, którzy mogą cieszyć się niezależnością energetyczną.  

W Columbus Elite, dbamy o to, by oferowane przez nas ekoenergetyczne usługi były na jak najwyższym poziomie. Troska o środowisko oraz o Klientów stanowi główną wartość naszej firmy – #thinkpeople. 

Klient od zawsze jest dla nas najważniejszym partnerem biznesowym. Nasza codzienna praca, polega na dostarczaniu najlepszych rozwiązań technologicznych i usługowych do polskich domów. Dlatego wciąż staramy się dostosowywać do potrzeb Klientów, a od zeszłego roku oferujemy usługę Columbus Care.

Columbus Care to gwarancja kompleksowej obsługi Klienta

Nasza praca rozpoczyna się już na etapie projektowania instalacji fotowoltaicznej.

Zawodowi Doradcy Energetyczni, posiadający niezbędną wiedzę odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Dzięki przeanalizowaniu rachunków wspólnie zadbamy, by wybrana moc instalacji zaspokajała potrzeby danego gospodarstwa domowego. Przygotujemy projekt i zaplanujemy wykonanie niezbędnych prac. Montaż realizowany przez certyfikowaną ekipę, która zadba o każdy szczegół. Załatwimy także za Ciebie zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego.

Opieka posprzedażowa 

Wiemy, że decyzja o założeniu paneli fotowoltaicznych oraz ich wyborze nie jest łatwa. Chcemy, by inwestycja była opłacalna a sama instalacja działała bezawaryjnie przez lata. Dlatego gwarancja jest kluczową sprawą. Z myślą o satysfakcji i zadowoleniu każdego właściciela instalacji fotowoltaicznej Columbus oferuje 15-letnią Gwarancję Totalną na wszystkie komponenty instalacji. Columbus Care, to komfort i bezpieczeństwo na długie lata, jeśli cokolwiek wymagałoby sprawdzenia, nasi Serwisanci pomogą zweryfikować poprawność działania instalacji. 

Usługa została nagrodzona Godłem Teraz Polska w konkursie, który wyłania polskie produkty, usługi i innowacje, które wyróżniają się na rynku krajowym, dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Każdego dnia staramy się, by nie tylko utrzymać pozycję lidera OZE, ale również móc przyczynić się do rozwoju całej branży. Zielona Franczyza jest ofertą dla mniejszych i większych przedsiębiorców, którzy chcieliby budować swoją niezależność finansową poprzez skorzystanie z naszego stabilnego i sprawdzonego modelu sprzedażowo-operacyjnego.

 

Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej! Odwiedź nas również na Facebook’u!