Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite – raport kwartalny 2021 

Metody działania oraz przyjęta strategia spisują się na drodze do sukcesu Columbus Elite, umacniając tym samym pozycję firmy, jako lidera branży OZE. 

Columbus Elite utrzymuje tempo rozwoju, potwierdzone wynikami i wzrostem dochodu. Stale rosnąca liczba zainstalowanych instalacji fotowoltaicznych, powiększająca się struktura firmy oraz innowacyjny projekt Zielonej Franczyzy, to wystarczające powody do mówienia o spektakularnym sukcesie spółki! 

 

Kolejny krok w stronę Zielonej Transformacji 

Columbus Elite dostarczył ekologiczne rozwiązania w aż 18 000 domach, zapewniając mieszkańcom niezależność energetyczną i obniżenie rachunków za energię. To kolejny krok w stronę realizowania przyjętej przez Unię Europejską strategii Zielonego Ładu, który ma na celu osiągnięcie całkowitej neutralności klimatycznej dla całej Europy do 2050 roku.

Spółka podpisała Kartę Zielonej Transformacji zobowiązując się tym samym do skierowania wszystkich działań w celu zmniejszenie śladu węglowego. O założeniach karty możecie przeczytać tutaj. 

Popularyzacja produktów OZE, czysta energia, proekologiczne rozwiązania – to wszystko przyczynia się do ekologicznej rewolucji. Columbus Elite to bezkonkurencyjny przykład firmy, która pomimo trudnej sytuacji gospodarczej pokazuje swoją innowacyjność na rynku OZE, chociażby inwestując w nowoczesną technologię perowskitów.

Jak pokazuje raport, współczesny rynek potrzebuje nowości i ekologicznych rozwiązań, a Columbus Elite ze swoim zapleczem technologicznym i logistycznym jest w stanie zapewnić potrzeby Klientów w całej Polsce. Łączna moc mikroinstalacji zamontowanych na dachach to około  81,4 MW.

 

Stawiamy na współpracę 

Na początku 2021 roku wprowadziliśmy Zieloną Franczyzę, pierwszą w Polsce ofertę franczyzową w branży OZE. Jest to efektywne rozwiązanie dedykowane mniejszym jak i większym przedsiębiorcom, którzy chcą wejść na rynek OZE z pełnym zapleczem technologicznym jak i logistycznym, jaki możemy i pragniemy im zagwarantować. 

Współpraca z nami, daje szansę na rozbudowę własnego biznesu przez kolejne kilkanaście lat. Dzięki franczyzie, nasi partnerzy biznesowi mogą oferować Klientom innowacyjną technologię paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz i banków energii. 

Zielona Franczyza to partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów operacyjnych, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne oraz siła marki ogólnopolskiej. Dzięki dynamicznym działaniom i analizie rynku zoptymalizowaliśmy model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego Nowoczesnego Przedsiębiorcy. Zapewniamy pełne wsparcie podmiotom na różnym stopniu zaawansowania, cieszymy się ich sukcesami biznesowymi. Dajemy dostęp do przyszłości – mówi Paweł Bednarek.

 

Wspólny sukces!

Sukces, o którym możemy śmiało mówić po publikacji raportu kwartalnego, to efekt pracy setek osób. W ciągu 2 lat zbudowaliśmy zespół ekspertów i Doradców Energetycznych, pracujących każdego dnia na budowaniu relacji z Klientami. To przekłada się na zaufanie do najlepszego produktu jak i poziomu obsługi. Dziękujemy! 

Zachęcamy do zapoznania się opublikowanym raportem spółki kapitałowej Columbus Energy dostępnym pod linkiem – Raport Kwartalny 2021.