Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite w magazynie Business Life

W najnowszym wydaniu magazynu Business Life znaleźć można wywiad z Prezesem Columbus Elite Pawłem Bednarkiem i Wiceprezesem Rafałem Kołłątajem. Z rozmowy dowiecie się o rozwoju branży OZE, Zielonej Franczyzie i co w praktyce oznacza współpraca z liderem. 

 

Pierwsza w Polsce, rozbudowana sieć Zielonej Franczyzy w branży OZE

Zielona Franczyza to szansa dla mniejszych i większych przedsiębiorców na efektywną współpracę w branży odnawialnych źródeł energii. Stworzony przez zespół specjalistów stabilny i sprawdzony model sprzedażowo-operacyjny to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne lata. Zielona Franczyza to pewny biznes na miarę zmieniających się czasów.

 

Jak czytamy w wywiadzie przeprowadzonym z Wiceprezesem Spółki:

Angażując się w Zieloną Franczyzę, liczymy także na wymianę wiedzy i doświadczeń. Zbieranie informacji bezpośrednio z rynku i od partnerów pozwoli jeszcze skuteczniej skalować nasz biznes, a także dopasować się do aktualnych trendów. Wychodzimy z założenia, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. My idziemy cały czas do przodu, czasem także pod prąd! 

 

Co jest kluczem do sukcesu Columbus Elite? 

Skuteczne skalowanie biznesu i stały rozwój Spółki, imponują, szczególnie w czasach niepewnej gospodarki. Firma skupia kilkuset Agentów Sprzedaży i współpracuje z partnerami we wszystkich polskich województwach. Unikatowy system  sprzedaży i innowacyjne metody to klucz do skutecznego budowania pozycji lidera w branży OZE.

Wychodzimy z założenia, że relacje, które opierają się na zaufaniu, są nie tylko długofalowe, ale również przekładają się na sprawną współpracę nad projektami oraz realizację założonych celów. Przynależność do Grupy Kapitałowej Columbus gwarantuje nam pełną stabilizację i bezpieczeństwo zarówno w obszarze technologicznym, jak i operacyjnym. Obecny model biznesowy stanowi dla nas oś budowania zespołów sprzedażowych, Zielonej Franczyzy i ciągłego rozwoju. Technologia, którą oferujemy, nie tylko pomaga ludziom w rozwiązywaniu wielu pojawiających się obecnie problemów czy poszukiwaniu nowych możliwości, ale także w zapewnieniu bezpieczeństwa. Bezpieczeństwa energetycznego, finansowego, a także bezpieczeństwa ekologicznego – tę obietnicę spełnia nasza marka, a także produkty, które oferujemy Klientom – mówi wiceprezes Columbus Elite, Paweł Bednarek. 

W oczekiwaniu na raport kwartalny, zachęcamy do przeczytania najnowszego wydania Business Life, dostępnego pod linkiem  http://majermedia.com/business-life-polska/