Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Czym zajmuje się Doradca Energetyczny Columbus Elite?

Wiele osób może się zastanawiać, czym zajmuje się Doradca Klienta — co robi, jak pozyskuje kontakty i osiąga sukcesy sprzedażowe. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Poniżej dowiesz się, na czym polega praca Doradcy Energetycznego!

Na czym polega praca Doradcy Klienta?

Zastawiasz się, jak wygląda praca Doradcy Klienta — czym się zajmuje i jak przebiega jego standardowy dzień? Szczególnie w sprzedaży bezpośredniej codzienna praca niesie za sobą zarówno wiele wyzwań, jak i satysfakcji. Jak wygląda praca i zakres obowiązków Doradcy Energetycznego w Columbus Elite?

Rozmowa i nawiązywanie nowych kontaktów

Pracując jako Doradca Energetyczny, nieustannie poznajesz nowych ludzi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które są otwarte i pozytywnie nastawione do nowych osób. To idealna praca dla osób, które nie lubią pracy biurowej i lepiej czują się w ruchu. Doradca Klienta przede wszystkim odpowiada za nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i sprzedaż bezpośrednią.

Co więcej, każdy może zostać Doradcą Energetycznym Columbus Elite! Nie potrzebujesz doświadczenia jako handlowiec, by móc pracować w Columbus Elite. Nasz innowacyjny system wdrożeniowy pozwoli Ci szybko zacząć pracować na swój sukces.

 

Doradca Energetyczny wspiera Klienta w procesie zakupowym

W tej pracy badasz potrzeby Klienta i przeprowadzasz prezentacje oferty produktowej. Twoje główne zadania to negocjacje i sprzedaż. Columbus Elite jako część Grupy Kapitałowej Columbus ma w swojej ofercie najwyższej jakości rozwiązania ekoenergetyczne. Produkty z naszej oferty nie tylko chronią środowisko naturalne, ale też obniżają rachunki za prąd.

Działania proekologiczne

Troska o planetę jest naszą misją. Dołączając do nas, możesz bezpośrednio przyczynić się do ratowania planety. Dzięki zwiększaniu świadomości ludzi dotyczącej odnawialnych źródeł energii i ekologii, dokładamy swoją cegiełkę do poprawy jakości życia na naszej planecie. OZE jest przyszłością energetyki, a ekologiczne rozwiązania dla domów są sposobem na powstrzymanie zmian klimatycznych. Im więcej zainstalujemy paneli fotowoltaicznych, tym większą korzyść będzie czerpało środowisko, w którym żyjemy. Razem możemy więcej!

Intensywny rozwój zawodowy Doradców

Zależy nam na rozwoju i sukcesach naszych pracowników. Dlatego w Columbus Elite dbamy o to, by pracownicy mieli aktualną wiedzę o naszych produktach. Bardzo ważne są dla nas także niezbędne kompetencje, które ułatwiają osiągnięcie jak najlepszych wyników. Prowadzimy unikatowe szkolenia, które pomagają naszym pracownikom zdobywać niezbędną wiedzę i uzyskać pewność siebie. Każdy z naszych Doradców otrzymuje również pakiet wdrożeniowy, mentoring i opiekę managerów. Liczne szkolenia pomogą Ci poznać skuteczne metody sprzedaży. Dzięki nim będziesz miał możliwość stać się ekspertem w tej dziedzinie. Jedyne, czego oczekujemy, to zaangażowania i chęci zdobywania nowej wiedzy.

Doradca Klienta — na czym polega praca Doradcy Energetycznego Columbus Elite?

Branża OZE to jest przyszłość energetyki i gwarancja rozwoju. Wyślij do nas swoje CV, jeżeli jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań. Pomóżmy planecie razem! 

Większość z nas chce mieć dobrze płatną pracę, która motywuje, pozwala czerpać satysfakcję z wykonywanych działań i gwarantuje stały rozwój. Cenimy sobie elastyczność i niezależność. Dzięki pracy marzeń możemy zorganizować swoje życie tak, jak chcesz. Pracując jako Doradca Energetyczny w Columbus Elite, otrzymasz wszystko, co jest opisane powyżej. Wszystko dlatego, że jedną z naszych wartości jest #thinkpeople. Stwarzamy naszym pracownikom jak najlepsze warunki do rozwoju i dbamy, by mieli odpowiednią motywację do pracy. Wierzymy, że w szczerej i pozytywnej atmosferze, jesteśmy w stanie wspólnie budować sukces firmy.

Zajrzyj na naszego facebooka!