Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Motywacja – czemu jest tak ważna?

W Columbus Elite wiemy, że o sukcesie decyduje zaangażowanie i chęć rozwoju. Jednak czasami by pracownik chciał, trzeba mu pokazać, że może! Motywacja, to niezbędny czynnik wzrostu efektywności pracy. Kształtuje ona cele oraz powoduje podjęcie działań, które skierowane są na ich osiągnięcie. 

Columbus Elite to firma, w której obie strony są tak samo ważne, pracownik i pracodawca. 

Kompetencje ważnym aspektem podczas budowania kariery w Columbus Elite

Najważniejszym elementem przy rozpoczęciu nowej pracy są odpowiednie kompetencje. Jako Doradca Energetyczny musisz posiadać niezbędne umiejętności personalne. Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kultura osobista. Resztę zostaw nam, wszystkiego Cię nauczymy!

Nie ma lepszego miejsca do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej niż u lidera branży. Columbus Elite posiada wieloletnie doświadczenie dzięki czemu nauczysz się zawodu handlowca od najlepszych.

Nasza kadra szkoleniowa składa się z ekspertów w wielu dziedzinach, a jakość i różnorodność oferowanych szkoleń sprawia, że każdy Doradca Energetyczny zdobędzie odpowiednie przygotowanie. Szkolenia techniczne zapoznają Cię z produktem, natomiast szkolenia sprzedażowe i motywujące dadzą Ci narzędzia i energię do działania.

W Columbus Elite każdy ma równe szanse na rozwój i sukces – z nami, staniesz się zawodowym sprzedawcą. 

Autonomia 

Czynnik autonomii to kolejny ważny element na drodze do osiągnięcia satysfakcji z wykonywanej pracy. Nasi Dorady Energetyczni mogą sami decydować o swoim sposobie pracy, w Columbus Elite nie posadzimy Cię przed biurkiem na 8 godzin. 

Jako Sprzedawca zielonej energii, masz możliwość decydowania w jaki sposób wykonujesz swoje zadania. Sam zaplanujesz swój dzień pracy i wykorzystasz go jak najlepiej. Sam wybierzesz Klientów i osoby, z którymi chcesz współpracować. 

Samodzielność wsparta odpowiednią motywacją zaprowadzi Cię na sam szczyt! 

Przyjazna atmosfera 

Nasz zespół nastawiony jest na jeden cel – praca dla OZE. Dzięki świadomości korzyści jakie płyną z odnawialnych źródeł energii, wspólnemu zaangażowaniu i pasji jesteśmy prawdziwym teamem! Prestiżowe wydarzenia, szkolenia, konferencje to doskonałe okazje do poznania się i podzielenia doświadczeniami.  

Przynależność i uznanie to kluczowe elementy do samorealizacji. W Columbus Elite panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu poczujesz się częścią firmy. 

Praca w Columbus Elite to działanie dla idei

Nasi Doradcy Energetyczni, wiedzą że wykonywana przez nich praca ma sens.  Przydatność pracownika oraz znaczenie jego pracy to kwestie bez których ani firma, ani pracownik nie może liczyć na sukces. 

W Columbus Elite od razu zrozumiesz jak ważna jest Twoja rola! 

Praca dla nas, zwiększa świadomość dotyczącą potrzeby transformacji na ekoenergetykę i bezpośrednio przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Pozytywne wartości płynące z wykonywanej pracy to klucz do najważniejszego – samorealizacji. 

Wynagrodzenie i docenienie 

Jeśli kiedykolwiek przeglądałeś naszego facebooka, wiesz, że sukcesy naszych pracowników są dla nas powodem do dumy. 

Potrafimy w odpowiedni sposób wynagrodzić zaangażowanie i osiągnięcia. System premiowy, wysokie zarobki, perspektywa rozwoju zawodowego, to bodźce, które z pewnością zapewnią Ci pozytywne nastawienie do zadań i wzrostu efektywności ich wykonywania. Twoje zaangażowanie rzutuje na wysokie wynagrodzenie, zarobki zależą tylko od Ciebie. 

Rozwiniemy Twoja kreatywność, zapewnimy szkolenia, gwarantujemy wysokie zarobki i satysfakcję z wykonywanej pracy. Jesteśmy zdeterminowani byś stał się zawodowym handlowcem Columbus Elite i osiągnął sukces. A Ty? Jesteś gotowy? 

Wypełnij formularz i stań się częścią naszego zespołu.