Przejdź do treści
Blog.
sukces

Z OZE na ring!

Pasja, zaangażowanie i energia to klucz do sukcesu, nie tylko na gruncie zawodowym. 

#thinkpeople

Columbus Elite, to ludzie – zespół, który każdego dnia sięga po więcej. Na naszych portalach społecznościowych często piszemy o sukcesach naszych pracowników – jest to dla nas  powód do dumy! 

Sylwia, która wspiera nas w różnych obszarach działania spółki Columbus Elite, przez ostatnie osiem tygodni przygotowywała się do walki w ramach XVI Gali Biznes Boxing Poland. Walka miała cel charytatywny, a Columbus Elite miał okazję stać się oficjalnym partnerem tego prestiżowego wydarzenia. 

#thinkpower

Na naszym facebooku, pisaliśmy o tym, skąd Sylwia czerpię energię i jak ważna jest dla niej zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta. Mimo przygotowań do walki, codziennie witała nas pełna energii i dobrego samopoczucia, a my wspieraliśmy ją i mocno trzymaliśmy kciuki za jej sukces! 

W piątek nadszedł wielki dzień. Wieczór pełen emocji, spędziliśmy w Starej Zajezdni w Krakowie, gdzie odbyła się walka. Zawodników, mimo, że stali po przeciwnych stronach ringu, łączyła ta sama, słuszna idea – zebranie środków dla  Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. księdza Józefa Tischnera. 

Jak mówiła Sylwia przed walką: Najważniejszy dla mnie w tym wydarzeniu jest cel charytatywny. Niezależnie od wyniku – już jestem wygrana, ponieważ odważyłam się wziąć udział w tym przedsięwzięciu. 

Sylwia pokonała rywalkę i zwyciężyła! 

Nasze hasła #thinkpower i #thinkpeople nie są przypadkowe – reprezentują to, co dla nas najważniejsze. Sylwia, gratulujemy!