Przejdź do treści
Blog.
zarobki

6000 zł na start? Dołącz i przekonaj się sam

Jesteś otwarty, komunikatywny? Lubisz poznawać nowych ludzi? Chcesz się realizować zawodowo, odnosić sukcesy i dobrze zarabiać?  W Columbus Elite, każdy ma równe szanse na rozwój i sukces. 

Dołącz do nas, nie czekaj!

Praca w branży OZE ma wiele pozytywnych stron. Wybierając lidera jakim jest Columbus Elite, zapewniamy Ci szkolenia produktowe i motywacyjne. Pracujesz z najlepszymi i co najważniejsze – w realny sposób zmieniasz świat!

 

Skąd brać energię i motywację?

Wiemy, że praca musi przynosić satysfakcję aby móc ją wykonywać z zaangażowaniem. Działanie na rzecz środowiska, uśmiech na twarzy klientów i wynagrodzenie, które jest niczym innym, jak odzwierciedleniem Twojej pracy. Sięgamy po więcej i nie boimy się wyzwań, chcemy zwiększać świadomość dotycząca potrzeby transformacji na ekoenergetykę – chcemy zmieniać świat! 

Zależy nam na Tobie!

Columbus Elite to ponad 500 Doradców Energetycznych na terenie całej Polski. W ciągu dwóch lat, dzięki wspólnej pasji i chęci rozwoju, podpisaliśmy ponad 15 tysięcy umów z klientami. W tysiącach polskich domów, energia pochodzi prosto ze słońca, tysiące polskich rodzin i przedsiębiorców każdego roku oszczędzają setki złotych na rachunkach za energię. To wszystko dzięki naszym Agentom Sprzedaży!

Nasza spółka, której hasłem jest #thinkpeople, nieustannie stara się dopingować swoich pracowników. Sukcesy naszych handlowców są naszymi sukcesami! 

Nasza kadra szkoleniowa składa się z ekspertów w wielu dziedzinach, jakość i różnorodność sprawia że każdy Doradca Energetyczny zdobędzie odpowiedni materiał szkoleniowy. Pomożemy Ci skutecznie rozwijać swoją karierę Zawodowego Sprzedawcy, wystarczy że wykażesz chęć!

Jaki jest pierwszy krok by odnieść sukces?

Prestiż, praca wśród młodych, pełnych pasji ludzi, szkolenia, wysokie zarobki i system prowizyjny. Możemy wymieniać wiele zachęcających haseł, jednak mamy lepszy sposób by Cię o tym przekonać – wypełnij formularz i zgłoś się do nas. 

Skontaktujemy się z Tobą i mamy nadzieję, że dołączysz do naszych zawodowych handlowców!