Przejdź do treści
Blog.
program poleceń

Program Poleceń od Columbus

Pomagaj i zarabiaj

Instalacja fotowoltaiczna to decyzja na lata. Nic więc dziwnego, że decydując się na jej zakup zainteresowany Klient, szuka najkorzystniejszej okazji, porównuje oferty, sprawdza opinie. Jak wskazują liczne badania i sondaże, najbardziej wartościowe informacje, to dla nas te, przekazywane przez znajomych i rodzinę – osoby, do których mamy zaufanie. 

Lubisz dzielić się informacjami o korzystnych ofertach?

Program poleceń Columbus, jest prostym sposobem wykorzystania swojej wiedzy i troski o środowisko, połączony z możliwością zarobienia. W Programie Poleceń korzystają wszyscy –  rekomendując kogoś zarabiasz, a osoba która zdecyduje się na założenie instalacji otrzyma dodatkowo korzystny rabat lub bonus do wykorzystania na instalację fotowoltaiczną lub instalację pompy ciepła.

Dołącz do programu poleceń Columbus i zyskaj 500 zł.

Co musisz zrobić?

1) Wyrazić chęć!

Pierwszy krok to zgłoszenie się do Programu, poprzez przekazanie wypełnionej Deklaracji.

2) Jako polecający, otrzymasz swój indywidualny kod, który będziesz musiał podać przy współpracy z poleconym.

3) Zarażać zieloną energią

Wiesz, jakie korzyści płyną z instalacji fotowoltaicznej? Jesteś jej szczęśliwym posiadaczem? A może sam nie masz paneli, jednak masz świadomość plusów jej posiadania?

Nie musisz być naszym Klientem! Znasz osobę, która dzięki Twojej wiedzy, wreszcie zdecyduje się na instalacje fotowoltaiczną? Świetnie – wypełnijcie razem ankietę i przekażcie ją nam.

Po zawarciu umowy i finalizacji zamówienia tj. całkowitym zamontowaniu zakupionej przez poleconego instalacji fotowoltaicznej, otrzymasz wynagrodzenie.

Proste, prawda?

Premia dla polecającego przysługuje po spełnieniu określonych warunków Programu Poleceń.

Regulamin znajdziesz Programu znajdziesz na www.columbusenergy.pl

Jeśli chcesz dołączyć lub uzyskać dodatkowe informacje dotyczące udziału w Programie możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem dedykowanej infolinii dostępnej pod numerem telefonu: +48 732 082 330