Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Pierwsza praca? Columbus Elite stawia na młodych

 W 2014 roku ONZ ustanowiło Dzień Umiejętności Młodzieży. Zwraca on uwagę na potrzebę stwarzania młodym ludziom przestrzeni do rozwoju. W naszej organizacji stawiamy na rozwijanie kompetencji młodych osób, które chcą się uczyć. Przekonaj się, że praca bez doświadczenia to nie problem.

Pierwsza praca? Tylko z nami!

W Columbus Elite wiemy, jak ważne jest danie szansy na zdobycie umiejętności potrzebnych na rynku pracy. Dzień Umiejętności Młodzieży to okazja do dialogu między młodzieżą a instytucjami kształcenia, przedsiębiorstwami, firmami i partnerami rozwojowymi. W tym roku pełniliśmy funkcję Partnera Strategicznego podczas Gali Młodych Liderów. Ten prestiżowy projekt to niezwykła okazja do spotkania. Chcemy budować relacje z osobami, które pragną się rozwijać i swoje poszerzać horyzonty. 

Edukacja i szkolenia są kluczowymi wyznacznikami sukcesu na rynku pracy. Columbus Elite wspiera i docenia ambitne osoby. Z tego powodu zaprosiliśmy dwanaścioro z nich, by odbyli dwumiesięczny staż w naszej firmie. To szansa na udowodnienie, że zdobycie pierwszej pracy bez doświadczenia jest możliwe. Chcemy pokazać, że młode osoby mają w sobie ogromny potencjał i zapał, który jako pracodawcy powinniśmy wykorzystywać. 

Jak zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? 

Zastanawiasz się, jak znaleźć pierwszą pracę w życiu i czy w ogóle praca bez doświadczenia jest możliwa? Udowadniamy, że tak. Wystarczy, że jesteś otwarty na zdobywanie nowych kompetencji i nie boisz się wyzwań. Początki są trudne, dlatego warto znaleźć firmę, która da Ci wsparcie i możliwość rozwoju. 

Chcemy pomóc młodym ludziom znaleźć pierwszą pracę i zdobyć doświadczenie zawodowe. Co więcej, to także okazja do przedstawienia metod zarządzania oraz pogłębienia ich wiedzy w zakresie OZE. Columbus Elite utrzymuje bardzo szybkie tempo rozwoju. Stworzyliśmy jedną z największych sieci sprzedaży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Chcemy, by młode osoby mogły zdobywać i zwiększać swoje umiejętności wraz z nami.

Nasz dział operacyjny, marketingowy i handlowy, zapewni stażystom masę cennych doświadczeń zawodowych i informacji. Będą oni mogli je wykorzystać na dalszej drodze swojej kariery.

 

#ekotranformacja — branża OZE to przyszłość

Columbus Elite każdego dnia dąży do podniesienia świadomości społeczeństwa na temat odnawialnych źródeł energii. Kilka miesięcy temu podpisaliśmy Kartę Zielonej Transformacji. To dokument, który zobowiązuje do podjęcia działań w celu ograniczenia zmian klimatycznych.

Jako liderzy na rynku OZE jesteśmy zobligowani do poprawy stanu środowiska. Robimy to zarówno dla nas samych, jak i dla przyszłych pokoleń.

Młodzież ma bardzo dużą wiedzę na temat ekologii i działań na rzecz ochrony środowiska. Nie tylko widzi problem, ale też stara się z nim walczyć. Taka proekologiczna postawa jest dla Columbus Elite powodem do radości! Tym bardziej cieszy nas, że do naszej organizacji dołącza coraz więcej młodych osób.

Carbon Footprint Foundationz którą współpracuje Columbus Elite, to krakowska organizacja non-profit, uczestnik Krakowskiego Panelu Klimatycznego. Fundację tworzą wolontariusze — grupa ekspertów, licealistów, studentów, oraz osób aktywnych zawodowo. Od 2019 roku działają na rzecz budowania świadomości społecznej w obszarze zmian klimatycznych i śladu węglowego. Organizują m.in. międzynarodowy szczyt klimatyczny Carbon Footprint Summit pod hasłami #idea #facts #tech. W tym roku odbędzie się on w dniach 8-9 października w Krakowie. Ich zaangażowanie, energia oraz świadomość potrzeby zmian jest imponująca! Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową fundacji. W każdej chwili możecie dołączyć do zespołu i działać na rzecz zmniejszenia śladu węglowego. 

Na co dzień pomagamy naszym Klientom w transformacji energetycznej. Dziś jednak chcemy docenić młode pokolenie, z którym dumnie możemy współtworzyć #ekotransformację. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy — idealna praca może być Twoja. Dołącz do nas i przekonaj się, dlaczego jesteśmy liderem branży OZE.