Przejdź do treści
Blog.
gala młodych liderów

Gala Młodych Liderów – działo się!

W piątek odbyła się XII Gala Młodych Liderów, której Columbus Elite miało zaszczyt być partnerem strategicznym. Co roku wydarzenie to miejsce spotkań różnych aktywnych w biznesie pokoleń oraz wymiana wielu doświadczeń i inspiracji. Najwybitniejsi członkowie Studenckiego Forum Business Centre Club zjeżdżają się z całej Polski by wspólnie nagrodzić najbardziej przedsiębiorcze osoby. 

Columbus Elite od samego początku utrzymuje bardzo szybkie tempo rozwoju. I to właśnie te działania doprowadziły do stworzenia jednej z największych sieci sprzedaży odnawialnych źródeł energii w Polsce. W trakcie wydarzenia Prezes Columbus Elite Paweł Bednarek oraz Wiceprezes Rafał Kołłątaj wręczali nagrody Asów Przedsiębiorczości. 

Staże w Columbus Elite

Przyznane nagrody to nie jedyne atrakcje wczorajszego wieczoru. Columbus Elite od zawsze stawiało na młodych, ambitnych  ludzi, pełnych pasji. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych właśnie w naszej Organizacji. W trakcie Gali uroczyście wręczyliśmy zaproszenia na płatny staż w Columbus Elite. Stażyści będą mogli sprawdzić się w działach: operacyjnym, marketingowym i handlowym. Wierzymy, że pasja osób, które zdecydowały się na staż w Columbus Elite wniosą wiele dobrej energii.

To jak będzie wyglądał nasz świat w przyszłości zależy przede wszystkim od młodych ludzi, od ich zaangażowania i konsekwencji w działaniu. Jako Organizacja działająca w branży OZE, każdego dnia mierzymy się z wizją jutra. Staramy się by było one jak najbardziej zielone. Codziennie dotarcie do jak największej ilości ludzi i zwiększanie ich świadomości dotyczącej odnawialnych źródeł energii, to nasza misja. 

Podziękowanie

Dziękujemy Studenckiemu Forum Business Centre Club, za możliwość bycia częścią tak wspaniałego wydarzenia. Wszystkim młodym przedsiębiorcom życzymy dużo sukcesów i wytrwałości w obranej drodze. Do zobaczenia wśród liderów 😉

Razem możemy więcej!

 

Odwiedź nas na Facebook’u!