Przejdź do treści
Blog.
Praca fotowoltaika

Sprzedaż – wypełnij test i sprawdź czy się nadajesz?

Nie każdy nadaje się do bycia Przedstawicielem Handlowym. Oczywiście można się starać i pracować nad swoimi kwalifikacjami, jednak czasem główną przeszkodą do efektywnej sprzedaży jest po prostu osobowość handlowca. Poniżej prezentujemy kilka pożądanych cech charakteru, które zdecydowanie charakteryzują dobrego Doradcę Energetycznego Columbus Elite. Sprawdź czy mowa o Tobie.

 

Czy jesteś rozmowny?

Będąc w towarzystwie czujesz się jak ryba w wodzie? Potrafisz sprawnie poprowadzić rozmową, by uzyskać zamierzony cel? Praca w branży fotowoltaicznej jest dla Ciebie! Poszukujemy osób, które będą potrafiły przedstawić Klientowi korzyści płynące z instalacji paneli fotowoltaicznych oraz wskazać wszystkie zalety korzystania z odnawialnych źródeł energii. Osoba na tym stanowisku, powinna być pewna siebie, śmiała i dająca się lubić. 

 

Czy szybko się uczysz?

Każda branża posiada swoją specyfikę. Będąc przedstawicielem Columbus Elite do Twoich zadań będzie należała merytoryczna prezentacja produktu. Jeśli nie będziesz znał wszystkich zagadnień związanych z instalacjami fotowoltaicznymi, dużo stracisz w oczach Klientów. 

 

Ale nie bój się, nie zostawiamy Cię samego! W Columbus Elite każdy Doradca Energetyczny przed pierwszym kontaktem z Klientem powinien ukończyć szkolenia, które idealnie przygotują Cię do pracy na tym stanowisku. Nasi Eksperci w prosty sposób przekażą Ci wiedzę o panelach fotowoltaicznych czy pompach ciepła.

 

Czy zależy Ci na czystym środowisku?

Lepiej odnajdziesz się w nowym miejscu pracy, jeśli zatrudnisz się w firmie, która ma podobne zainteresowania do Twoich. W Columbus Elite zwracamy dużą uwagę na ograniczenie śladu węglowego i emisję spalin. W naszej organizacji jest wiele osób, które świadomie, z troski o ekologię, zrezygnowały z przemieszczania się autem, na rzecz elektrycznej hulajnogi. Oczywiście, to tylko przykład, ale jeśli dobro planety jest dla Ciebie ważne – zapraszamy do zespołów!

Praca w Fotowoltaice jest dla Ciebie

To, co powyższe jest o Tobie? W takim razie – nie czekaj i prześlij do nas CV. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska sprzedażowe na terenie całego kraju.

Jeżeli chcesz poznać nas lepiej, koniecznie zajrzyj też na naszego Facebook’a!