Przejdź do treści
Blog.
columbus praca

Zmiana branży w trakcie pandemii?

Jak nie teraz, to kiedy? Pandemia, ograniczenia, obostrzenia i zamrożone branże. Tak wyglądała rzeczywistość w naszym kraju przez ostatnie 1,5 roku. Pracę straciło wiele osób. Na szczęście branża OZE nie odczuła skutków pandemii i mogła się rozwijać dynamicznie, dlatego nie czekaj i zacznij pracować w firmie, która jest stabilnym miejscem pracy dla ambitnych i pełnych zapału ludzi z przeróżnych branż.

Branża OZE to gwarancja stałego zatrudnienia

Troska o ekologię jest coraz bardziej natężona i przejawia się w wielu dziedzinach życia, np. w motoryzacji, budownictwie lub branży odzieżowej. Zastosowanie odnawialnych źródeł energii było naturalnym krokiem ku czystemu powietrzu. Energia czerpana ze słońca ogranicza powstawanie smogu i zmniejsza ślad węglowy. Dlatego liczne programy rządowe zachęcają do inwestowania w panele, przez co popyt na nie stale się zwiększa.

Kim są Doradcy Energetyczni Columbus Elite

Nasza sieć sprzedaży składa się z kilkuset osób. Podczas pandemii do zespołów sprzedażowych dołączyły osoby z wielu branż – zupełnie nie związanych ze sprzedażą lub fotowoltaiką. Każdy przyszły Przedstawiciel Handlowy, ukończył szkolenia produktowo-sprzedażowe, dzięki którym zdobył odpowiednie kompetencje do prezentowania i sprzedawania produktów energooszczędnych. O naszych Doradcach dowiesz się z programu Dobrze Tu Być, który jest doskonałym źródłem wiedzy o pracy w Columbus Elite.

Praca w Columbus Elite

Jako Doradca Energetyczny będziesz zajmować się sprzedażą paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz magazynów energii. Po pierwszym miesiącu pracy Twoje wynagrodzenie może wynieść nawet 5000 zł. Każdy kolejny przepracowany miesiąc będzie wiązał się z wyższą pensją ze względu na zdobywanie nowych doświadczeń i kompetencji. Gwarantujemy stały dostęp do wewnętrznych szkoleń, które motywują, uczą i integrują – to wielka wartość, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają pracę zawodową.

Dołącz do zespołów sprzedażowych Columbus Elite i pracuj w stabilnej firmie. Czekamy na osoby, chętne do rozwijania swoich umiejętności miękkich i chcą poznawać nowych ludzi. Wyślij CV już dziś.

Zajrzyj na nasz profil na Facebook’u i poznaj nas lepiej!