Przejdź do treści
Blog.
staż columbus

Wygraj staż w Columbus Elite

Miło nam ogłosić, że Columbus Elite jest Partnerem Strategicznym podczas tegorocznej Gali Młodych Liderów. Jest to wielkie wydarzenie, łączące ludzi przedsiębiorczych, ambitnych oraz myślących nieszablonowo. Zarząd Columbus Elite wspiera młode talenty, dlatego 12 najbardziej kreatywnych osób otrzyma możliwość zrealizowania dwumiesięcznego stażu w naszej organizacji. Staż w Columbus Elite to szansa na rozwój!

Staż w Columbus Elite  – szansa na rozwój!

Chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja pracy w firmie, która zatrudnia kilkaset osób? Staż w Columbus Elite to szansa na zdobycie pierwszych kompetencji zawodowych, poznacie metod zarządzania zespołem, a także nauczysz się pracy zespołowej w branży oze.

 

Bez względu na to, który dział wybierzesz możesz liczyć na pełne profesjonalizmu szkolenia, prowadzone przez ekspertów. 

Masz do wyboru staż w dziale:

 1. Dział Wsparcia Sprzedaży
 2. Dział Wsparcia Procesów
 3. Dział Handlowy
 4. Dział Marketingu

Columbus Elite jest liderem sprzedaży produktów energooszczędnych, takich jak: panele fotowoltaiczne, pompy ciepła lub magazyny energii. Niedawno wystartowaliśmy z projektem Zielonej Franczyzy, która już teraz z powodzeniem zyskuje nowych franczyzobiorców.

Od dwóch lat Columbus Elite prężnie działa w Grupie Kapitałowej Columbus, która w 2020 roku uzyskała przychód w wysokości 630 mln zł. Rozmiar osiągnięć biznesowych Spółki potwierdza Ranking Liderów Biznesu 2020 publikowany przez Forbes, w którym Spółka zajmuje 12 miejsce w skali kraju.

W naszych strukturach znajduje się wiele osób z różnymi umiejętnościami, charakterami i doświadczeniami zawodowymi. Bądź częścią naszego zespołu!

Wypełnij krótki formularz rekrutacyjny i napisz dlaczego interesuje Cię staż w Columbus Elite 🙂

 

 

  Informacja ogólna
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Columbus Elite S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Jasnogórska 9, 31-358 Kraków. Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.

  Odwiedź nas na naszym Facebook’u!

  Regulamin stażu jest dostępny tutaj.