Przejdź do treści
Blog.
oze praca

Era inwestycji w OZE – boom konsumencki a praca w OZE

Boom fotowoltaika

W ciągu ostatnich kilku lat popularność odnawialnych źródeł energii ciągle wzrasta. Nie tylko z powodu zwiększającej się świadomości ludzi dotyczącej potrzeby troski o środowisko, ale przede wszystkim z powodów ekonomicznych. W 2020 roku większość ludzi przeszła na pracę zdalną, dzieci na nauczanie online, wszystko z powodu pandemii. To spowodowało znaczne zwiększenie zużycia energii w gospodarstwach domowych, a co za tym idzie zwiększyły się rachunki za prąd. Z roku na rok ceny prądu idą w górę. Dzięki instalacji fotowoltaicznej można obniżyć swoje rachunki za energię niemal do zera.

Decyzję o inwestycji w instalację fotowoltaiczną ułatwiają dotacje oraz coraz korzystniejsze oferty finansowania w bankach. Dofinansowania takie jak: Mój prąd, Ulga termomodernizacyjna oraz również inne dofinansowania samorządowe pozwalają znacznie obniżyć koszt instalacji i skrócić jej czas zwrotu. Jest to jeden z głównych elementów wpływających na podjęcie decyzji o zakupie instalacji. 

Jednym z nowszych czynników, które wpływają na zainteresowanie fotowoltaiką jest “presja otoczenia”. Kiedy widzimy, że już trzeci sąsiad zakłada obok nas instalację sami zaczynamy się nad tym zastanawiać i nie chcemy odstawać od innych. Być może motywacja w tym wypadku jest napędzana odrobiną zazdrości jednak w konsekwencji prowadzi do przyjaznemu środowisku gospodarstwu, a o to właśnie chodzi.

Najlepsza oferta 

Grupa Columbus od samego początku swojej działalności stawia potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Dlatego wprowadziła ofertę Prąd jak Powietrze, która gwarantuje Klientom pro konsumencką formę rozliczenia nadwyżek: bilansowanie 1:1. Nie jest to jedyne udogodnienie dzięki specjalnie stworzonej aplikacji nadwyżki wyprodukowanej energii będzie można zamienić na tokeny a nimi zapłacić np. za naładowanie samochodu w dowolnym miejscu w Polsce. 

Nowa oferta Grupy Columbus z pewnością odmieni polski rynek OZE. Columbus Elite jako część Grupy budujemy największą sieć sprzedażową na terenie całej Polski. Dzięki unikatowemu, skutecznemu systemowi sprzedaży nasi handlowcy osiągają wysokie wyniki.  Jeżeli zastanawiasz się nad pracą przedstawiciela handlowego w branży OZE, to wybór jest prosty. Dołącz do firmy z najlepszą ofertą pro konsumencką i innowacyjną technologią. 

Dołącz do Columbus Elite

Zajrzyj na nasz profil na Facebook’u!