Przejdź do treści
Blog.
paweł bednarek

Paweł Bednarek – o rozwoju i planach na przyszłość

Połowa 2019 roku, to wtedy powstaje spółka Columbus Elite, na której czele staje Paweł Bednarek. Ekspert, z wieloletnim doświadczeniem w organizacjach sprzedażowych. Specjalista w tworzeniu skutecznych modeli sprzedażowych nie tylko w Polsce. Jako Prezes Columbus Elite, wie doskonale jak prowadzić przedsiębiorstwo w stronę sukcesu. 

W ciągu dwóch lat od powstania Columbus Elite, Spółka osiągnęła wynik ponad 67 MW zainstalowanej mocy paneli fotowoltaicznych. Przekłada się to na ponad 15 000 zadowolonych klientów, których domy stały się bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Dotarcie do takiej ilości Klientów mogło wydarzyć się tylko dzięki sieci składającej się z ok. 300 agentów sprzedaży, działającym na terenie całej Polski. To plasuje Columbus Elite na pierwszym miejscu co do wielkości sieci sprzedażowej w branży OZE w Polsce. 

 

Zielona Franczyza

Prezes Columbus Elite Paweł Bednarek wraz z Wiceprezesem Rafałem Kołłątajem podjęli decyzję o rozbudowie sieci sprzedażowej o projekt Zielonej Franczyzy. Przystosowany jest on do mniejszych jak i większych przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją działalność w branży OZE. Dzięki współpracy z silną marką mają szansę na stabilny rozwój, niezależność biznesową, która zapewnia im wysokie standardy usług i innowacyjną technologię. 

Jak mówi Paweł Bednarek: Zielona Franczyza to partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów operacyjnych, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne, siła marki ogólnopolskiej. Dzięki dynamicznym działaniom i analizie rynku zoptymalizowaliśmy model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego Nowoczesnego Przedsiębiorcy. Zapewniamy pełne wsparcie podmiotom na różnym stopniu zaawansowania, cieszymy się ich sukcesami biznesowymi. Dajemy dostęp do przyszłości.

 

Więcej na temat Zielonej Franczyzy: https://columbuselite.pl/zielona-franczyza/

 

Przyszłość Columbus Elite 

Z końcem maja Spółka podpisała Kartę Zielonej Transformacji, która jest potwierdzeniem jej misji w działaniu na rzecz ochrony środowiska. To mobilizacja do zwiększenia tempa rozwoju i rozbudowy struktury sprzedażowej, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć do ogromnej ilości ludzi i dostarczyć im ekoenergetyczne rozwiązania dla ich domu. 

Dzięki Grupie Kapitałowej Columbus, której częścią jest Columbus Elite będziemy mogli zagwarantować Klientom najlepszej jakości technologię modułów na bazie perowskitów. Chcemy być gotowi na dystrybucję tej technologii, dlatego od początku tego roku koncentrujemy się na rozbudowie Zielonej Franczyzy. Najbliższe lata będą intensywne, jesteśmy na to gotowi. 

 

W Columbus Elite przyszłość widzimy w zielonych odcieniach.