Przejdź do treści
Blog.
columbus opinie

Columbus Elite – silna marka na rynku fotowoltaiki

Dwuletnia działalność Spółki pozwoliła nam na wypracowanie skutecznych metod działania, umożliwiających dystrybucję produktów energooszczędnych na terenie całej Polski. Systematycznie wdrażamy nowe rozwiązania, które idealnie wpisują się w potrzeby Klientów. Przeczytaj o tym, co sprawia, że Columbus Elite rośnie bez wytchnienia.

 

Imponujące wyniki sprzedażowe

15 000 zadowolonych Klientów, 67 MW zainstalowanej mocy i kilkaset Doradców Energetycznych na pokładzie. To pokazuje ogrom naszego przedsięwzięcia, skuteczność działania i zaufanie jakim obdarzyli nas Konsumenci. Za co bardzo dziękujemy!

 

Szkolenia podnoszące kompetencje

Nasza kadra szkoleniowa składa się z ekspertów z wielu dziedzin. Stawiamy na jakość i różnorodność, aby każdy Doradca Energetyczny mógł dobrać dla siebie materiał szkoleniowy. Prowadzone przez nas szkolenia dotyczą takich zagadnień jak: produkty oferowane przez Columbus Elite, autoprezentacja, komunikacja miękka, prowadzenie negocjacji, radzenie sobie ze stresem i sytuacjami spontanicznymi. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Zielona Franczyza umacnia pozycję lidera Columbus Elite

Najnowszy projekt Columbus Elite, czyli Zielona Franczyza to zaproszenie młodych przedsiębiorców do współpracy. Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne, administracyjne oraz marketingowe. Dla naszych franczyzobiorców chcemy być partnerem, który pozostawia przestrzeń na swobodę i indywidualne podejście do rozmówcy. Jest to projekt, który zapoczątkował rewolucję w branży OZE, ponieważ jako pierwsi stworzyliśmy tego typu inicjatywę. Poświęciliśmy mnóstwo czasu na badanie i analizę rynków, dlatego nasza oferta jest dostosowana do potrzeb franczyzobiorców i ich Klientów. Działaj pod szyldem Columbus Elite i dostarczaj Polakom zieloną energię! Zapytaj o szczegóły współpracy tutaj.

 

Zarząd Spółki – Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj – kładzie duży nacisk na rozwój firmy. Dlatego też ciągle wprowadzamy nowe projekty, aby wyznaczać standardy, zamiast podążać za nimi. Przyszłość Columbus Elite stoi pod znakiem ekologii i szerzenia świadomości konsumenckiej na temat odnawialnych źródeł energii zarówno w Polsce, jak i za granicą. 

 

Chcesz być częścią naszego zespołu? Wyślij swoje CV poprzez formularz kontaktowy. Czekamy na aplikacje ambitnych osób, które tak jak my chcą, by w Polsce zagościło czyste powietrze.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebook’u!