Przejdź do treści
Blog.
oferty pracy przedstawiciel handlowy

Praca Doradca Energetyczny – Rekrutujemy!

To jest to! Tak pracować chciałby każdy, dla kogo liczą się nie tylko zarobki, ale też prestiż i wygoda. Komfort, zawodowe spełnienie i brak nudy. Są takie zawody, w których nie trzeba prosić szefa o urlop, bo o wszystkim decydujesz sam. Jednym z nich jest właśnie Doradca Energetyczny w Columbus Elite S.A. Poznaj szczegóły!

Jeśli marzysz o ambitnej, opiniotwórczej posadzie, która wzbudza szacunek, daje duże zarobki i jest jedną z modniejszych posad ostatnich lat, to jest nią Doradca Energetyczny. Jako ekspert w dziedzinie energetyki odnawialnej nie tylko pomagasz ludziom modelować budżet, racjonalnie korzystać z energii, ale także chronisz środowisko i ratujesz planetę. Czy możliwe jest połączenie przyjemnego z pożytecznym? Zdecydowanie tak. Rozpocznij karierę w Columbus Elite S.A.

Kim jest Doradca Energetyczny?

To osoba, która bada potrzeby klienta – zużycie energii oraz przyszłe zapotrzebowanie – a także możliwości instalacyjne. Na tym stanowisku analizujesz, doradzasz i wspólnie z klientem dobierzesz optymalne rozwiązanie. Przeprowadzasz właścicieli domów przez proces zakupowy, a także obejmujesz ich posprzedażową opieką, czyli w momencie zamontowania wybranych przez klienta urządzeń. Budujesz relacje i silne więzi biznesowe.

Co sprzedajesz?

Oferta produktów w Columbus Elite S.A., to innowacyjna technologia od lidera rynku w branży odnawialnych źródeł energii – Columbus Energy S.A. Jako część grupy kapitałowej, Columbus Elite S.A. oferuje urządzenia, których rewolucyjna technologia pozycjonuje nas wśród czempionów sprzedaży w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii. Czym są? To urządzenia, które wspólnie tworzą wysokowydajny ekosystem zmieniając domy i firmy w małe, prywatne elektrownie, czyniąc z nich miejsca bezpieczne i niezależne energetycznie od zewnętrznych dostawców prądu. Przy okazji obniżają także rachunki za energię, chronią środowisko i poprawiają jakość powietrza, co wpisuje Polskę w unijny kierunek zmiany krajobrazu energetycznego na Starym Kontynencie.

CV, którego nie potrzebujesz

W Columbus Elite szansę ma każdy, mówi o tym #ThinkPeople – wartość, którą kieruje się zarząd, Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj. Liczy się człowiek, jego ambicja, chęć do pracy i pasja. Resztę otrzymujesz za darmo. Cykl szkoleń, pakiet wdrożeniowy, mentoring i opiekę menagerów oraz dyrektorów. Mieszkasz w małym mieście lub na wsi? Hybrydowy system pracy, spotkania online pomogą Ci zacząć. Masz ochotę zostać dyrektorem i prowadzić własny zespół? Pomożemy Ci zrealizować te cele, bo u nas szklany sufit nie istnieje. Myślisz o przebranżowieniu, a może o przeniesieniu swojej sieci sprzedażowej i rozpoczęciu współpracy lepszej niż ta obecna? Mamy dla Ciebie miejsce.

Zainteresowany? W takim razie aplikuj tutaj.

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u!