Przejdź do treści
Blog.
ile zarabia przedstawiciel handlowy

Jakie są perspektywy pracy w Columbus Elite?

Praca w branży odnawialnych źródeł energii to gwarancja stabilnego zatrudnienia i wysokiej pensji przez najbliższe dekady. Oznacza to, że w Columbus Elite zapotrzebowanie na Doradców Energetycznych jest ogromne. Wybierając pracodawcę, zwróć uwagę na liczbę obsłużonych Klientów, wyniki sprzedażowe, wprowadzane nowe technologie oraz na to, ile zarabia przedstawiciel handlowy. Takie dane zdecydowanie ułatwią Ci podjęcie decyzji o zatrudnieniu.

 

Ile zarabia przedstawiciel handlowy?

To pytanie spędza sen z powiek każdej osobie rekrutującej na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. W Columbus Elite już po pierwszym miesiącu pracy możesz zarobić nawet 5000zł. Rozliczanie pracy na zasadach prowizyjnych otwiera drzwi do zarobków zdecydowanie wyższych w kolejnych miesiącach pracy. W naszej organizacji brak szklanych sufitów, dlatego każdy Doradca Energetyczny ma szansę na awans. Jednym ze skutecznych i pozapłacowych narzędzi motywacyjnych jest możliwość uczestniczenia w wyjazdowych szkoleniach, które prowadzimy dla najlepszych sprzedawców. Z relacji naszych Doradców, wiemy że bardzo cenią sobie takie szkolenia, ponieważ zdecydowanie podnoszą one kompetencje, co bezpośrednio wpływa na ilość miesięcznie podpisywanych umów z Klientami.

 

Dwa lata Columbus Elite – wyniki, które zaskakują

Niektóre organizacje potrzebują lat, by zacząć aktywnie działać. Columbus Elite już od samego początku miał konkretny plan na funkcjonowanie firmy. Chcieliśmy dostarczać Polakom produkty energooszczędne, szkolić naszych Przedstawicieli Handlowych i sprawić, by praca była dla nich satysfakcjonująca. Po blisko dwóch latach, możemy śmiało powiedzieć – udało się!

 

Wyniki zarówno sprzedażowe, jak i kadrowe Columbus Elite udowadniają, że przy odpowiednim zaangażowaniu można osiągnąć wiele. Od początku istnienia spółki obsłużyliśmy 15 000 Klientów i zainstalowaliśmy panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 67 MW. Aktualnie nasza struktura sprzedażowa liczy 500 Doradców Energetycznych i każdy regularnie uczestniczy w szkoleniach produktowych i sprzedażowych. Tylko dzięki pozyskiwaniu nowych umiejętności byliśmy w stanie uzyskiwać rekordowe wyniki sprzedażowe.

 

Dołącz do nas. Jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży produktów energooszczędnych – nie przejmuj się! Nasi Doradcy Energetyczni mają doświadczenie zawodowe z różnych branż i z powodzeniem ukończyli szkolenia i obecnie są ekspertami z zakresu sprzedaży paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła lub magazynów energii. Branża OZE to przyszłość – odkryj jej potencjał!

Odwiedź nas na FB, ponieważ zamieszczamy tam wiele cenny informacji dotyczących pracy Doradcy Energetycznego!