Przejdź do treści
Blog.
columbus energy praca

Jak znaleźć stabilność zatrudnienia?

Pewna wypłata, regularne wpływy i spokój każdego miesiąca. Wygrana na loterii? Nie, to po prostu stabilne zatrudnienie i pewny, rzetelny pracodawca. Dowiedz się, jak wygląda praca w Grupie Kapitałowej Columbus Energy.

Czasy są trudne, a stabilne zatrudnienie to aktualnie marzenie i potrzeba wielu młodych ludzi. Stabilności chcą nie tylko kandydaci, ale również pracodawcy, bo lojalny pracownik to wzrost i korzyści dla obu stron.

– Praca na czarno lub na umowie, która nie daje możliwości urlopu, ubezpieczenia, praw pracowniczych i z dużym ryzykiem oszustwa, to rozwiązanie dla tych, którym ciężko jest obecnie znaleźć jakąkolwiek pracę – zauważa Paweł Bednarek, szef Columbus Elite S.A. – Sytuacja na rynku jest trudna, ale istnieją branże, które prężnie rozwijają się mimo ogólnie panującego spowolnienia gospodarki. Te branże potrzebują rąk do pracy, rekrutują i szkolą, czego najlepszym przykładem jest nasza firma – podkreśla prezes Bednarek.

Stabilny pracodawca to lider w swojej branży

Pewną pracę dają firmy, dla których hossa trwa przez cały rok. Nie chodzi tylko o wykorzystanie trendu, ale przede wszystkim o mądre decyzje biznesowe, które nie narażają pracowników na straty. Columbus Elite S.A., oprócz bycia liderem sprzedaży produktów branży OZE, to także spółka doceniana pod kątem zarządzania ogólnopolskimi sieciami sprzedaży. Nie bez przyczyny jako pierwsza w Polsce wprowadziła ofertę Zielonej Franczyzy, czyli możliwości współpracy dla mniejszych i większych przedsiębiorców chcących zarabiać więcej z pewnym i zdecydowanym partnerem. To pokazuje siłę i pozycję Columbus Elite S.A.

Praca w Grupie Kapitałowej Columbus Energy – Zacznij od zaraz

Bez przygotowania i znajomości branży, a co istotne bez wykształcenia w kierunku odnawialnych źródeł energii. I bez tego możesz osiągnąć sukces w Columbus Elite S.A. Istotne jest zaangażowanie, zapał i serce do pracy.

– #ThinkPeople to jedna z naszych firmowych wartości. Od początku stawiamy na ludzi, a nie na ich umiejętności. Wspominając nasze początki zaczynaliśmy od garstki fascynatów, a dziś jesteśmy ogólnopolską marką, która wykreowała wielu świetnych sprzedawców, którzy dziś w randze dyrektora spektakularnie prowadzą swoje zespoły chociażby w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu czy Gdańsku – mówi prezes Bednarek. – Praca u nas to proces wdrożenia oraz system autorskich szkoleń, które pomagają zacząć ludziom spoza wielkich miast. Do tego mentoring, spotkania online i wiele innych. Opieka i troska, to coś, co nas wyróżnia, bo ludzie, to rozwój, a rozwój to nasza siła – podkreśla.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Columbus Elite S.A., odwiedź nasz fanpage na Facebooku i dowiedz się o najnowszych ofertach pracy.