Przejdź do treści
Blog.
columbus praca

Praca w Columbus Elite – oczami pracowników

Podczas nagrywania programu Dobrze Tu Być zapytaliśmy Dyrektorów, Managerów i Doradców Energetycznych pracujących w Columbus Elite o to, co liczy się dla nich najbardziej w pracy dla Columbus Elite. Szymon, Ola, Angelika, Mariusz i Łukasz –  mają zupełnie różne historie i motywację do działania, ale łączy ich jedno: otwartość i chęć budowania relacji międzyludzkich. Dowiedz się dlaczego wybrali Columbus Elite!

 

Szymon Gruszka o pracy na rzecz środowiska

Branża OZE to niesamowita okazja do tego, by móc wpływać na świat. Jak sam przyznaje, doświadczenie zawodowe gromadzone przez 10 lat na 4 kontynentach, pozwala mu dostrzec postępujące zmiany klimatyczne. Działa w Columbus Elite ponieważ jest to organizacja, dla której ważny jest los planety oraz budowanie mocnych grup sprzedażowych. Obejrzyj odcinek z Szymonem.

 

Czym jest praca w Columbus Elite dla Aleksandry Ostrowskiej?

Jest pracą z ludźmi i niekończącą się energią! To możliwość rozwoju poprzez robienie czegoś pozytywnego dla świata i środowiska. Jest to miejsce dla osób, które chcą piąć się w górę, bez ograniczających szklanych sufitów. Tak w skrócie komentuje Aleksandra Ostrowska pracę w organizacji Columbus Elite. Cały wywiad zobaczysz w linku.

 

Praca w Columbus Elite oczami Angeliki Dąbrowskiej

Angelika ukończyła kierunek Ochrona Środowiska, więc praca w branży odnawialnych źródeł energii była po prostu jej pisana. Jak sama mówi, nauczyć sprzedaży można każdego, jednak najważniejsze jest posiadanie miękkich kompetencji. Poleca pracę w Columbus Elite osobom młodymi, ambitnym i pełnym optymizmu! Posłuchaj całej wypowiedzi Angeliki.

 

Mariusz Mirocha o pracy w branży fotowoltaicznej

To początek dużej rewolucji energetycznej całego świata! Stworzenie nowego systemu opartego głównie o odnawialne źródła energii dla przyszłych pokoleń potrwa dekady. Columbus Elite od samego początku działa z myślą o ludziach, budujemy relacje, uczymy się być pozytywnym i otwartym. Cały wywiad z Mariuszem znajdziesz tu.

 

Łukasz Chmiel o sukcesie sprzedażowym 

Łukasz zyskał tytuł Tytana Sprzedaży 2020 roku. Jak mówi, to wyróżnienie daje mu poczucie doceniania jego pracy przez firmę i współpracowników. Ambitnie realizuje swój plan na 2021 rok, który jest związany z instalacją paneli fotowoltaicznych Full Black na jak największej liczbie polskich domów. Wywiad z Łukaszem obejrzysz tu.

 

Jak widzisz, Doradcy Energetyczni Columbus Elite realizują się w pracy i czerpią z niej korzyści – każdy na swój sposób. Kto wie, może nasze kolejne produkcje będą opowiadały o Twojej ścieżce rozwoju? Wyślij do nas CV, współpracujmy dla zielonego jutra!

Jeśli chcesz nas lepiej poznać, zapraszamy na nasz profil na Facebook’u!